facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Zeytin Yeşili Dekorasyon
Zeytin Yeşili Dekorasyon

Zeytin Yeşili Dekorasyon

Ev dekorasyonunda her dönem belirli renklerin diğerlerinden daha çok ön plana çıktığını görebiliriz. Özellikle de Pantone Renk Enstitüsü her sene yaptığı yılın rengi seçimleri ile sezona damgasını vuracak renkleri sezon başında belirleyerek; moda dünyasından ev dekorasyonuna kadar her alanda bu renklerin hâkimiyetini ilan etmektedir. Fakat bu sezon Pantone Renk Enstitüsü, bir farklılık yaparak iki tane rengi yılın rengi olarak ilan etmiştir. Bu renkler dingin mavi ve pembe kuvars idir.

Yeşil Ev Dekorasyonu

Yılın rengi olarak seçilen iki renge de baktığımızda ikisinin de pastel renkler olduğunu görmekteyiz. Peki evinde pastel renk kullanmaktan hoşlanmayanlar, daha renkli bir ev dekorasyonu tarzını benimseyenler için sezonda hit olmuş başka renk seçenekleri yok mudur?

İşte size sezonda patlama yaratacak; koltuklardan halılara, perdelerden duvar rengine kadar her alanda etkisini hissettirecek bir renk: zeytin yeşili.

Zeytin Yeşili Koltuk

Oturma Alanlarında Zeytin Yeşili Kullanmak
Sezonun hit renklerinden birisi olan zeytin yeşili, ev dekorasyonunda en çok oturma alanlarında kullanılmaktadır. Modern tarzda ev dekorasyonunu, hem renklendirmek hem de daha tarz bir görüntüye ulaşmak için zeytin yeşili bir koltuktan daha iyi bir tercih olabilir mi?

Zeytin Yeşili Deri Koltuk Zeytin Yeşili Deri Koltuk

Sezonun Trendi: Zeytin Yeşili Deri Kanepeler
Deri kanepe kullanmak, modern ev dekorasyonunda en çok tercih edilen tarzlardan birisidir. Özellikle maskülen tarzda güçlü ve sert bir oturma odası dekorasyonu oluşturmak isteyenler için deri kanepeler en iyi tercihlerden birisi olacaktır. Deri kanepe tercihi yaparken sezonun hit renklerinden biri olan zeytin yeşili rengine de şans tanıyarak, bu rengin deri kumaş ile ne kadar güzel bir ikili olduğunu deneyebilirsiniz.

Gri Zeytin Yeşili Oturma Odası Dekorasyonu

Country Tarzı Evler İçin De Zeytin Yeşili Dekorasyon
Country tarzda bir ev dekorasyonu yaratmak isteyenler için kullandıkları renkler oldukça önemlidir. Country dokunun önüne geçmeyecek, aynı zamanda country tarzını da destekleyecek renk seçimleri yapmak en önemli adımlardan birisidir. Zeytin yeşili bir koltuk ve arkasında tuğla görünümlü duvar dekorasyonu ile kusursuz bir country dekorasyon tarzı yaratmanız mümkündür.

Zeytin Yeşili Kanepe Zeytin Yeşili Koltuk

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top