facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Yemek Odası Açık Plan Dekorasyonu
Yemek Odası Açık Plan Dekorasyonu

Yemek Odası Açık Plan Dekorasyonu

Açık plan dekorasyon modelleri yemeklerinizi daha keyifli tüketmeniz için hoş bir ortamı sizlere sunuyor. Ana konsept şudur: mutfağınız ile salonunun iç içe geçtiği binalarınızda fikir vermek adına oluşturulan dekorasyon fikri olarak düşünülebilir. Biraz eski Amerikan filmlerini andırdığı açık ve TV, oturma grubu, yemek masası ve elbette mutfak bölümünüz bir bütün gibi ayrılmaz parça olarak ekleniyor. Hadi önerilerimize hemen geçelim.

Yemek Salonu

Birkaç Öneri Getirelim
Yemekleri pişirdiniz ve yemek masası bu alana yakın olmalı fakat bunu yaparken yemek masasına en uygun TV açısını da hesaplamalısınız. O halde duvara yerleştirilecek plazma televizyonunuz için yer beğenmeye başlayın. Yemek masasını asla 4 kişilik seçmeyin. Yada bunu yapacaksanız 2 tane 4 kişilik masayı yan yana ekleyin. Misafirleriniz belli dönemlerde artabilir. Sandalyeleriniz asla açılıp kapanabilir özellikli olmasın daha rahat edeceğiniz ahşap yada metal ayaklara sahip dayanıklı ürünleri tercih edin. Tavanlarınız ahşap yada harika alçı sanat eserlerinden oluşabilir fakat masanızın üzerine kalın bir cam tabakası eklenir, yemek olmadığı zamanlarda üzerine çeşitli tül işlemeler ile süsleyebilirsiniz. Bazen otantik hava güzel duracaktır ve mutfak dekorasyonunda şömineniz olmasa bile tuğla kaplama ürünleri ve alt kısmına küçük bir şömine resmi hoş durabilir.

Yemek Odası Dekoru

Servis Bölümü, Ek Objelerin Seçimi
Yemek odası takımlarını oluştururken geniş masanızın orta bölümünü kaplayacak kumaşı serin ve üzerine soğuk ve ara sıcak ana yemekleri yerleştirin. Her yemek tabağının altına ve yanlarına mutlaka kumaş aksesuarları, peçeteleri yerleştirirken çatal, kaşık ve bıçak düzenine dikkat edin. Tatlıları masada yemek istemeyebilirsiniz, masanın hemen yanında geniş koltukları ilave etmelisiniz. Elbette TV açısını da düşünün. Biz L yada U şeklindeki köşe koltuk takımlarını öneriyoruz ve atıştırmalık kuru yemiş ve cips keyfi için küçük zigonları asla unutmayın. Birkaç farklı öneri daha isterseniz eklediğimiz resimleri incelemelisiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top