facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Yazı Anımsatan Çalışma Alanı Dekorasyonu
Yazı Anımsatan Çalışma Alanı Dekorasyonu

Yazı Anımsatan Çalışma Alanı Dekorasyonu

Kendinize özel bir çalışma alanı dekore etmeyi düşünüyorsanız özellikle de bu alanda yazı anımsatan iç açıcı bir dekorasyona imza atmayı hayal ediyorsanız doğru adrestesiniz. Hem işlerinizi yapabileceğiniz, hem de iş yaparken rahatlayabileceğiniz bir çalışma odası yaratmak için iç açıcı bir dekorasyona hazır olun. Sizlere bu yazımızda yaza uygun çalışma alanı dekorasyonu hakkında fikirler sunacağız;

Öncelikle sizlere şunu belirtmeliyiz ki çalışma alanı için dekore edebileceğim bir mekanım yok demeyin. Yatak odanızda dahi küçücük bir alanı çalışma bölümü olarak dekore etmeniz mümkündür. Çok büyük bir masa ve sandalye yerine daha ufak bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz. Bu nedenle evinizin boş bir kısmında lütfen kendinize özel bir alanı keyifle dekore etmenin tadını çıkarın. Gelelim yazı anımsatan dekorasyon stiline. Bu dekorasyon stilinde rahatlatıcı ve canlı renkleri ön plana çıkararak diğer dekorasyonlardan fark yaratmanız gerekir. Sıkıcı olmaktan uzak, canlı ve birbirinden farklı renkleri kullanabileceğiniz bu dekorasyonda tamamen kendi zevklerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Eğer daha klasik bir çalışma alanı yaratmak istiyorsanız elbette ki beyaz renk duvar ve koyu mobilyalarla da dekorasyon oluşturmanız mümkün. Ancak karanlık alanların çalışma odaları için ideal bir seçim olmayacağını söylemeliyiz.

Çalışma Odası

Eğer çalışma alanı dekore edeceğiniz mekan fazla ışık almıyorsa tamamen beyaz rengi hakim kılmalısınız. Ancak bu nötr görüntüyü masanızda kullanacağınız aksesuarlarla renklendirmenizde de fayda var.  Çalışma alanı için çok geniş bir alanınız varsa bu odada hem kendiniz için çalışma bölümü, hem de misafir ağırlayabileceğiniz şık bir bölüm yaratabilirsiniz. Mavi ve beyazın uyumu ile dekore edebileceğiniz geniş bir çalışma odası size ve misafirinize rahatlatıcı bir mekan etkisi hissettirecektir. Evliyseniz ve eşinizde, siz de çalışma alanına ihtiyaç duyuyorsanız bunun için bir de geniş bir mekanınız varsa bu odayı iki kişilik ayrı çalışma masaları ve raflarla dekore edebilirsiniz. Odanın penceresinin önüne ise rahat bir tekli koltuk ve küçük bir sehpa yerleştirerek de bu bölümü kitap okuma alanına çevirebilirsiniz. Bu dekorasyon için beyazı vazgeçilmez renk kılarak sadece seçeceğiniz tekli koltukla farklı bir renk kombinasyonu yaratabilirsiniz.

Yaza uygun çalışma alanı dekorasyonu fikirlerimiz bu kadar yoğunluğu beyaz ve mavi renklere vereceğiniz şık dekorasyon fikirlerinizi hemen uygulamaya başlayabilirsiniz.

Bu konuda daha önce paylaştığımız Çalışma Odası Dekorasyon Önerileri konusuna http://www.dekoryasam.com/calisma-odasi-dekorasyon-onerileri linkinden ulaşabilirsiniz. İyi dekorasyonlar…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top