facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Yaratıcı Tasarıma Sahip Akvaryum Örnekleri
Yaratıcı Tasarıma Sahip Akvaryum Örnekleri

Yaratıcı Tasarıma Sahip Akvaryum Örnekleri

Evin dinlendirici bir atmosfere sahip olması için akvaryum tasarımlarından faydalanabilirsiniz. Balık yetiştiriciliğinin zevkli olması kadar, akvaryumların görünümleri de enerji vermektedir. Evinizde uygulayabileceğiniz akvaryum tasarım örneklerinin en farklı ve sıra dışı olanlarını sizinle paylaşmak istedik. Bu tasarımları kendi evinizde uygulayarak siz de dikkat çekici bir ambiyans yaratabilirsiniz. Hayal sınırlarını zorlayan sıra dışı akvaryum tasarımları, mutlaka sizin de ilginizi çekecektir.

Akvaryum Kanepe

Akvaryum ile birlikte tasarlanmış olan bu kanepe modeli, en dikkat çekici tasarımlar arasında yer almaktadır. Konuklarınızın büyük derecede ilgisini çekecek olan bu kanepe ile, siz de çok dikkat çekici bir görünüm oluşturabilirsiniz.

koltuk-akvaryum

Ampul Akvaryum

Bir geri dönüşüm projesi olarak ortaya çıkan bu akvaryum tasarımı, şüphesiz ki en şirin görünen akvaryum olma özelliğine sahiptir.

ampul-akvaryum

Balık Temalı Orta Sehpa

Akvaryum olarak tasarlanan bu orta sehpa ile, salonunuza ya da oturma odanıza dikkat çekici bir ambiyans katabilirsiniz. Akvaryumun ışıklı olması da daha büyük çekicilik katmaktadır.

orta-sehpa-akvaryum

Taşınabilir Poşet Akvaryum

Seyahate çıkarken balığınızı da yanınızda taşıyabileceğiniz ya da emanet edeceğiniz arkadaşınıza getirirken kullanabileceğiniz çok iyi bir akvaryum tasarımı olduğunu söyleyebilirsiniz.

tasinabilir-akvaryum

Lavabo akvaryum

En dikkat çekici ve şık görünüme sahip akvaryum tasarımları arasında yer almaktadır. Lavabonun akvaryum görünümüne sahip olması ve içinde canlı balıkların yaşıyor olması ile çok iyi bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

akvaryum-lavabo

Duvar Saati Akvaryum

Salon dekorasyonu için çok şık bir tasarımı olan bu akvaryum ile şık evler yaratabilirsiniz. Modern mobilyaları ve dizaynı olan salon dekorasyonu için ideal bir tasarım olduğunu söyleyebiliriz.

akvaryum-saat

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top