facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Soğuyan Havaya İnat Sımsıcak Evler
Soğuyan Havaya İnat Sımsıcak Evler

Soğuyan Havaya İnat Sımsıcak Evler

Soğuk havanın etkisini iyiden iyiye hissettirdiği şu günlerde, soğuğun etkisi ev dekorasyonuna da yansımaktadır. Vaktinizin çoğunu evinizde geçireceğiniz bu soğuk günlerde, evinizin dekorunu daha sıcak ve daha keyifli bir hale getirmek ise sizin elinizde. Kış mevsiminin soğuğunu alıp götürecek objelerle bu sıcaklığı sağlayabileceğiniz gibi, gerçekten sıcaklık veren eşyalar kullanarak da istediğiniz tarzı yakalayabiliriz.

Bu yazımızda evinizi kış dekorasyonuna uygun hale getirmek için yapabileceğiniz ufak dokunuşlardan bahsedeceğiz.

PELUŞ VE KÜRK DETAYLARI
Kış mevsiminde soğuğu tolere etmek ve içimizi ısıtmak için kullanılacak en sıcak ürünlerden biri peluş ve kürk detaylarıdır. Koltuğunuzun kenarına koyduğunuz peluş bir battaniye ya da yere serdiğiniz kürklü halılar, istediğiniz sıcaklığı sağlayacak anahtar parçalardır.

Ayrıca koltuklarınızı da kış mevsimine hazırlamanız gerekebilir. Bu işlem için çok büyük bütçeler ayırmanıza gerek yoktur. Polar kumaşlardan kestirerek koltuklarınızı bu polar kumaşlar ile kaplayabilir veya örtebilirsiniz.

 İPUCU: Hayvan postu şeklinde kullanılan kürklü halılar bu dekorasyon tarzının en trend parçasıdır.

KIŞ DEMEK ÖRGÜ DEMEK
Kış mevsimi ile bütünleşen örgü, ev dekorasyonunda da oldukça kullanılan bir uygulamadır. Örgü battaniyeler ile hem görselliğe hitap eden hem de kullanışlı ürünler elde edebilirsiniz.

Aynı zamanda örgü ve polar kırlentler de bu dekorasyon tarzında oldukça sık kullanılan bir yardımcıdır.

KOZALAKLAR, ODUN PARÇALARI VE KÜTÜKLER

Evinizde kış mevsiminin yarattığı soğuk havayı dağıtıp daha sıcak ve samimi ortamlar yaratmak için kış mevsimine uygun objeler de kullanılabilir. Çam ağaçlarından topladığınız ve istediğiniz renge boyayıp değerlendirdiğiniz kozalaklar ile güzel ve farklı bir dekor objesi yaratabilirsiniz.

Kütükler ve ahşap malzemeler ile de kışın yarattığı soğuk havayı dağıtarak iç ısıtan bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top