facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Siyah Beyaz Zemin İle Daha Geniş Banyolar
Siyah Beyaz Zemin İle Daha Geniş Banyolar

Siyah Beyaz Zemin İle Daha Geniş Banyolar

Banyo zeminlerinde kullanılan renk ve desenler, banyonun görünümünü büyük ölçüde etkilemektedir. Renk uyumlarının yanı sıra banyonun genişliğini de etkileyen zemin tercihinin doğru yapılması şarttır. Her banyo için farklı desenlere ve renk seçeneklerine sahip zemin taşları bulunmaktadır. Küçük ve orta boyutlardaki banyolar için siyah ve beyaz renk tercihi, büyük görünmesi için avantaj sağlamaktadır.

Modern Görünüme Sahip Renk Tercihi

Siyah ve beyaz uyumu, uzun yıllar boyunca modern ve sadeliğin simgesi olmuştur. Modası geçmeyecek olan bu renk seçenekleri, hem klasik hem de spor tarzların vazgeçilmezidir. Asil ve modern duruşa sahip olan banyolar için yapılması gereken ilk unsur daha az renk kullanmaktır. Zeminde kullanılan siyah ve beyaz desenli taşlar, kullanılacak her ürün ile uyum sağlamaktadır. Bu da daha modern ve kullanışlı bir görünüm elde etmektedir.

Özgür Desenler

Banyo zemini için düz ve kare modellerin yerini farklı çizgilerden oluşan özgür desenler alıyor. Siyah ve beyaza eşlik eden farklı desenler, sade görünüme sahip olan banyo modelleri için ideal olan hareketliliği sağlıyor. Gözü yormayan ve incecik detaylardan oluşan desen seçenekleri, ahşap ve mat siyahtan oluşan banyo malzemeleri ile büyük uyum içinde oluyor.

Tamamlayıcı Aksesuar; Ahşap

Banyolar, eski kullanımlarının dışına çıkarak ahşap ve metallere yer açıyor. Eski yıllarda ön yargı ile yaklaşılan bu iki ürün, günümüzde banyoların olmazsa olmazı oluyor. Sade görünüme sahip olan siyah beyaz banyonuz için ahşap tezgahları, metal rafları ve hasır sepetleri tercih edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top