facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Salon Dekorasyonu / Şık ve Rahat Koltuklar
Şık ve Rahat Koltuklar

Şık ve Rahat Koltuklar

Ev dekorasyonunuzun olmazsa olmazı koltuklardır. Koltuklar en önemli ihtiyaç olmanın yanı sıra oturma odası ve salonlarınızın ne kadar şık ve konforlu olduğunun göstergesidir. Bu yüzden ev dekor ederken bayanların seçmekte en çok zorlandığı eşya koltuk takımlarıdır. Hem diğer mobilyalarınıza uyum sağlamalı hem salonunuzun büyüklüğüne göre olmalı hem de şık ve rahat olmalı . Tüm bu detaylar gözünüzü korkutmasın . Çünkü artık birbirinden farklı şekil ve yapıda koltukların artması işinizi kolaylaştıracaktır.

deri-rahat-koltuklar

Koltuk seçiminde salonunuzun yapısı ve büyüklüğü dışında zevklerinizde önem taşımaktadır.  İçinde oturduğunuz bir salonda kendinizi rahat hissetmelisiniz. Bu da en çok zevklerinizi evinize uygulamaktan geçer. Ev dekorasyon fikirleri  ile sizlere birkaç tavsiye vererek belki de seçimlerinizde yardımcı olabiliriz.

Eğer salonunuz daha küçük bir yapıda ise L şeklinde birçok konforlu koltuk bulmanız mümkün. Eğer yeteri kadar büyük ise klasik tarza da koltuk takımlarını tercih edebilirisiniz. Tabii ki renk seçimi de büyük önem taşımaktadır. Daha çok canlı renkleri mi tercih edersiniz yoksa daha mat ve soft renkleri mi ? Tercih sizin . Ancak seçeceğiniz renkler diğer mobilyalarınız ile uyumlu olursa bütünlük sağlamış olursunuz. Koltuklarınızı uyumlu sehpalar ile tamamlarsanız daha şık ve daha rahat bir görünüm elde etmiş olursunuz.

el-seklinde-rahat-koltuk

Deri koltuk modelleri ile de hem şıklığı hem de konforu yakalayabilirsiniz. Pek çok deri koltuk modeli bulunmaktadır. Deri koltuk modelleri ile de  ister daha klasik ister daha modern bir hava yaratabilirsiniz.

Salonunuzun bir köşesine TV koltuğu koyarak şıklığı ve rahatlığı yakalayabilirsiniz. Çünkü akşam eve geldikten sonra ayaklarınızı uzatarak TV izleminin keyfi başkadır. Sizde bu rahatlığı evinizde ,kendinize uygun koltuk seçimleri ile yaşayabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top