facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Sezonun Trendi; Grunge Dekorasyon
Sezonun Trendi; Grunge Dekorasyon

Sezonun Trendi; Grunge Dekorasyon

Uzun zamandır evinizde bir değişim kararı almadıysanız şimdi tam zamanı! Birbirinden farklı dekorasyon stillerinin ve farklı ürünlerin tasarlandığı 2015 yılında evinizi baştan yaratabilirsiniz. Özellikle de sezonun öne çıkan dekorasyon trendleri arasında yer alan grunge dekorasyon tarzı eminim ki sizin de ilginizi çekecek. Grunge dekorasyon tarzı hakkında bilgi almak istiyorsanız işte sizlere bu dekorasyon stilini uygulamanızı kolaylaştıracak bazı bilgiler;

Grunge Dekorasyon Tarzı

  • Grunge dekorasyon tarzını evinize yansıtmak istiyorsanız kendinize özgü birbirinden farklı fikirleri farklı şekillerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Bu dekorasyon tarzının evinizde oldukça asi ve sıra dışı bir görünüme yol açacağını söyleyebiliriz.
  • Eski eşyalar, boyası dökülmüş duvarlar, kristal avizeler ve birbirinden farklı parçayı bir araya getirmek aslında sandığınız kadar zor değil.
  • Grunge dekorasyon tarzında çelik dolaplara ve tipografik posterlere yer vermeyi de unutmayın.
  • Gelelim grunge dekorasyon stili için aksesuar ve eşya seçimindeki önemli detaya. Bu tarzı yansıtmak istiyorsanız eski eşyalar, boyası dökülmüş mobilyalar, kararmaya yüz tutmuş aynalar, yıpranarak boyası dökülmeye başlayan sehpalar ve daha birçok parçayı rahatlıkla dekorasyonunuzun baş köşesine yerleştirebilirsiniz.
  • Asi bir hava yaratmak için ahşap ve deriyi bir arada kullanmanın da vazgeçilmez bir seçim olacağını söyleyebiliriz.
  • Eğer grunge dekorasyon için kesin karar verildiyse tipografik posterler ya da yazılar bu dekorasyonda mutlaka yer almalıdır. Bir yola çıktıysanız bu yolun sonundaki sihirli kapıyı açmak için kullanacağınız anahtar sizin dekorasyonunuzda kesinlikle tipografik posterler olmalıdır.
  • Yırtık duvar kağıtları da bu dekorasyonda yer verebileceğiniz önemli parçalardan biridir.

Grunge Ev Dekoru

Dekorasyonda grunge stili uygulamak ilk başlarda zor gibi görünse de emin olun ki bu dekorasyondaki parçaları dekore ederken siz de çok zevk alacaksınız. Özgür olmayı ve ruhunuzdaki asiliği dışa vurmayı istiyorsanız grunge stili kesinlikle sizin seçiminiz olmalı. Ayrıca evinizde bulunan eskimiş ve bir köşeye atılmış eşyaları da şık bir dekorasyonda kullanmak isterseniz işte tam zamanı! Deli dolu dekorasyon olarak da adlandırabileceğimiz bu dekorasyon stilini dilediğiniz mekanda rahatlıkla hazırlama imkanı bulabilirsiniz. Özellikle de genç odaları ve oturma odaları için grunge stilinin ideal bir seçim olacağını belirtmekte fayda var.

Grunge Tarzı Dekorasyon

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top