facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Sezonun Trendi: Evlerde Baykuş Modası
Sezonun Trendi: Evlerde Baykuş Modası

Sezonun Trendi: Evlerde Baykuş Modası

Ev dekorasyonunuzda bazı hayvanların uğurlu geldiğine inananlardan mısınız? Öyleyse son dönemde hem moda dünyasında hem de ev dekorasyonunda oldukça yaygın olarak kullanılan baykuş temasını incelemeye ne dersiniz?

Baykuş, kimilerine göre uğursuz olduğuna inanılan bir figür olsa da, son dönemde ev dekorasyonunda oldukça yaygın olarak kullanılan bir figürdür. Baykuş figürünün ev dekorasyonunda en çok aksesuarlarda kullanılması da ortama ayrı bir eğlence ve tarz katmaktadır.

Baykuş Yastık

Peki, ev dekorasyonunda baykuş figürünü nasıl kullanmalısınız?

Sezonun Trendi: Baykuş Figürlü Yastıklar
Baykuş desenini ev dekorasyonunda ana tema olarak kullanmak yerine dekorasyon objelerinde kullanmak isteyenlerin en çok tercih ettiği aksesuarlardan birisi baykuş figürlü yastıklardır. Modern ve sade tarzda dekore edilmiş bir oturma alanında, baykuş figürlü yastıklar ile ortamı oldukça eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Baykuş Figürünün Tercih Edilme Sebebi: Kolay Uygulanması
Baykuş figürü, son dönemde oldukça yaygın olarak kullanılan bir figürdür. Bunun nedenlerinden birisi de oldukça moda olan bu figürün kolay uygulanabilir olması ve her alana uygulanabilir olmasıdır. Baykuş figürlü yastıklar haricinde baykuşlu saatler, baykuş tabloları, baykuş desenli duvar kâğıtları ve baykuş detaylı mumluklar ev dekorasyon mağazalarında oldukça sık kullanılan dekorasyon objeleridir.

Baykuş Figürü Bebek Odalarında Da Oldukça Moda
Baykuş figürü, evin her alanına kolaylıkla uygulanabilen bir figürdür. Baykuş figürünün en eğlenceli uygulama alanlarından birisi de bebek odalarıdır. Baykuş figürlü tüm bebek malzemeleri hem çok sevimli hem de oldukça tarz bir dekorasyona imza atmanızı da sağlayacaktır. Baykuş desenli dönenceler, halılar ve gece lambaları bebeğinizin odası için oldukça eğlenceli bir dekorasyon yaratacaktır.

Banyolarda Baykuş Desenli Sabunluklar
Evin en görünen alanlarında baykuş figürüne yer vererek sezonun moda olan trendlerinden birini ev dekorasyonunuzda uygulayabileceğiniz gibi, evinizin banyosunda da baykuş figürünü uygulayabilirsiniz. Özellikle de banyonuzda kullanacağınız sıvı sabunluklarda baykuş figürüne yer vermeniz banyonuza eğlenceli bir dokunuş da yaratacaktır. Hatta baykuş figürünün oldukça moda olması ile baykuş figürlü havlular da banyonuza sevimli bir dokunuş etkisi yapacaktır.

4 yorum

  1. Eşim ve ben bu kırlentlere resmen bayıldık 🙂 Bunları en uygun şekilde nereden alabiliriz bilgi verirsenizç ok sevinirim.

  2. yastıklar çok iyi bunlardan alırsam oğlum sanırım beni hiç üzmez bayılır bu tarz şeylere, teşekkürler.

  3. Diyarbakır Haber

    Gerçekten çok güzel stiller mevcut, özellikle de yaz renkleri hakim.

  4. evin küçük misafirleri için de çekici olabilir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top