facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Patchwork Koltuk Modelleri ile Dekorasyon Önerileri
Patchwork Koltuk Modelleri ile Dekorasyon Önerileri

Patchwork Koltuk Modelleri ile Dekorasyon Önerileri

Neşeli ve dinamik bir dekorasyona patchwork koltuklar kadar yakışan bir model var mıdır bilmem? Ancak eskinin kırkyama stilinin dekorasyondaki uzantısı  sayabileceğimiz patchwork tasarımlar, renkli yanlarıyla evleri bir hayli hareketlendirdiği kesin…

Birçok rengin bir araya geldiği patchwork dekorasyon, genellikle  spor bir tarzdır. Bu nedenle daha çok  oturma odaları ile mutfaklara yakışır.  Ev dekorunda canlı, renkli, eğlenceli ve gösterişli hatta tabiri yerindeyse cıvıl cıvıl bir ortam yaratmak için patchwork koltukları  deneyebilirsiniz. Tabi bazı kuralları göz ardı etmeden.

Patchwork Koltukları Düz Halılarla Tamamlayın
Rengarenk koltuklar ile desenli bir halı mekanda canlılık yaratacağım derken kalabalık  yaratmanıza yol açar. Parchwork stil ile mekanlarımıza renk gelecektir. Ancak mekanda renklerin dengesizce ve abartılı kullanılması, gözü ve zihni yoracağı için patchwork koltuklar düz ve  koyu renk halılarla sakinleştirilmelidir.

Orta Sehpanız Koyu Renk Olmalıdır
Patchwork koltuklar ile en uyumsuz parça şüphesiz cam sehpalardır. Camın saydamlığı, cam dekor ürünlerinin şaşalı renklerle bir arada kullanılmasına müsaade etmez. Patchwork koltuklarla koyu ahşap yüzey düşünmeli hatta mekanınız genişse, orta sehpanın yüzeyini de mümkün olduğunca geniş tutmalısınız.

Patchwork Koltuklarla Koyu Renk Aksesuarlar Şart
Patchwork koltuk tasarımının benimsendiği mekanda koyu ve düz renklerle canlılığı biraz yatıştırmak gerekir. Bunun için rengarenk koltuklar arasına siyah  puf atabilirsiniz. Ayrıca koyu renkli ve düz yastıklar, orta sehpaya sereceğiniz siyah  renk saten örtü, koyu renkli bir lambader, yan sehpalarda koyu  renk dekor ürünleri işinizi fazlasıyla görecektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top