facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Mutfakta Renkli Tasarımlar
Mutfakta Renkli Tasarımlar

Mutfakta Renkli Tasarımlar

Mutfaklar, bayanların evde en çok vakit geçirdiği alanlardan bir tanesidir. Keyifli sofraların kurulduğu, enfes yemeklerin pişirildiği mutfakların dekorasyonu, görsel açıdan olduğu kadar kalite ve sağlık açısından da önemlidir. Kesinlikle, sağlık için zararlı olan dekorasyon objelerini, sadece şık oldukları için mutfağınıza sokmamalısınız. Ayrıca uzun yıllar kullanabileceğiniz, kaliteli, sağlam ürünleri tercih etmelisiniz.Mutfak Dekorasyonu

Mutfakların rengârenk olması son zamanlarda moda haline geldi. Mutfağınıza rengi birçok alanda verebileceğiniz çeşit çeşit ürünler piyasa çıktı. Ancak her şeyin belli bir düzen içinde olması bakımından kendinize bir tarz belirlemelisiniz. Her renkten oluşan karmaşalar yerine tek ya da birkaç renkten oluşan bir tarz tercih etmelisiniz.

Vintage Modası
Mutfaklarda son zamanlarda vintage modası hâkim. Geçmişe dönüş olarak ifade edilebilecek vintage modasında genellikle pastel renkler yerine soft renkler tercih ediliyor. Soft renkleri karmaşık olarak kullanmak göz yorucu değildir. Bu nedenle özgürce renk seçimi yapabilirsiniz. Duvarlarınız soft yeşilken, masanız soft pembe, örtünüz soft mavi olabilir.

Vintage Mutfak Dekorasyonu

Cupcake Modası
Cupcake desenleri mutfağın birçok alanında yer alır hale geldi. Sandalye döşemeleri, halılar, perdeler, masa örtüleri cupcake desenleriyle hareketlendirilirken; mutfak eşyalarında da tuzluklar, baharatlıklar, tabaklar, bardaklar cupcake temasına yer verildi. Tüm bu ürünleri kombin haline getirebilir ve mutfağınızı rengârenk hale getirebilirsiniz.

Cupcake Mutfak

Dekorasyonda Renkli Tasarımlar
Mutfağınızı ihtiyaç duyduğunuz her eşyayı renkli olarak kullanabileceğiniz gibi; sadece dekorasyon ürünlerinde renk kullanabilme şansına sahipsiniz. Soft tonlardaki sade duvar, dolap ve zemin rengi tercih ettikten sonra dekorasyon için gerekli olan masa örtüsünü, halıyı, havluları, saati, küçük tabloları, hatta küçük kırlentleri rengârenk seçebilirsiniz. Renkli çiçeklerle mutfağınıza güzel ve ferah bir hava katabilirsiniz. Böylece karmaşadan uzak ama renkli bir mutfağa sahip olursunuz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top