facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Mutfak Depolama Önerileri
Mutfak Depolama Önerileri

Mutfak Depolama Önerileri

Mutfak Depolama fikirleri eviniz için kaçınılmaz sondur. Özellikle çok sayıda eşyası olanlar için her bölmeyi dikkatlice kullanmak hatta yeni küçük bölmeler oluşturmak gerekir. Bu yazımızda mutfağınız için hoşunuza gidecek ilginç depolama fikirleri bulacaksınız. Umarız sizler için faydalı olur.

Mutfak Raflarında Devrim Zamanı

Mutfak depolama önerileri arasında raflardan başlasak daha iyi olacak gibi. İşlevsel ve çok amaçlı kullanıma uygun şekilde küçük ve büyük eşyalarınızı istediğiniz gibi yerleştirebileceğiniz, asabileceğiniz turumuz hemen başlıyor. Depolama fikirlerinde ilk olarak açık raflı dolapları konuşmak istiyoruz. Tezgah yada dolap üstünde çok sayıda rafları olanları duvarlarda sabit duracak şekilde yerleştirmelisiniz. Elinizin altında olacaklar için mini dolaplar için malzemeler almadan çekinmeyin. Metal borulara tava, kepçe, baharatlıklar asılabilir. Pazardan aldıklarınız için çekmeceli ve sağlam malzemeden üretilen dolapları tercih etmelisiniz. Çekmeceleri açtıktan sonra cam kapaklı olanlar ilginizi çekebilir.

Gizli Çekmeceler, İlginç Şirin Bölmeler

Pratik depolama önerilerimiz arasında göz önünde duracak ahşaptan yapılan çok sayıda saat, kepçe, baharatlık, bardak gibi nesnelerin durabileceği fikirleri mutlaka düşünmelisiniz. Gizli çekmeceler ile görüntü kirliliğini ortadan kaldırabilirsiniz. Kademeli çekmeceler yüksekliğine göre geniş alanlar kazanmanızı sağlayabilir ve tamamen dolap şeklinde kapatacak özellikli olanları gayet şık duracaktır. Her şey yataydan ibaret değildir! Dikey ve birkaç katlı çekmecelerde, çatal-bıçak takımlarınız için özel raflara, evinizin bir bölümünü adeta galeriye çevirebilecek çok geniş aksesuarların adeta dolap şeklinde oluşturabildiği konseptler ve köşeli çekmeler için dekoratif dolap dekorasyonu aklınızda mutlaka yer tutmalı. Her şey elinizin altında olsun ve rafların avantajından mutlaka yararlanın.

 

 

3 yorum

  1. mutfağı küçük olanlar için güzel bir çözüm

  2. beyle bir şey hiç aklıma gelmezdi. Güzel tasarım olmuş

  3. ayy bu tasarım tam benlik ya keşke tüm mutfaklar bunun gibi olsa, en azından herşeyimiz derlitoplu olurdu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top