facebook
Anasayfa / Bahçe Dekorasyonu / Müstakil Evler için Modern Giriş Dekorasyonları
Müstakil Evler için Modern Giriş Dekorasyonları

Müstakil Evler için Modern Giriş Dekorasyonları

Evlerin iç dekorasyonuna verilen önem, genellikle bahçelere ve kapı girişlerine çok verilmez. Kapı girişleri özellikle çok dikkat çekmeyen, sıradan bir görünüm ile bırakılır. Biz size kapı girişinizi dikkat çekici ve modern bir hale getirebileceğiniz öneriler sunmak istiyoruz. Bu öneriler ile siz de müstakil evinizin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Kapı girişleri için özel olarak tasarlanmış olan peyzaj mimarileri aşağıdaki görsellerde inceleyebilirsiniz. Eğer sizin de müstakil bir yazlığınız ya da genel kullanımda olan bir eviniz varsa, bu dekorasyon fikirleri ile daha dikkat çekici bir hale dönüştürebilirsiniz.

Renk dünyası

Müstakil bir evin giriş bölümü, sade bir düzenlemeyle de estetik olabileceği gibi, çeşitli çiçek ve bitkilerle zenginleştirilerek de estetik bir görünüme kavuşturulabilir. Renkli çiçek ve yeşil bitkiler ile harmanlanmış bir peyzaj dizaynı elde edebilirsiniz. Bu dizayn ile evinize her girişinizde içinizin ferahlayacağından emin olabilirsiniz.

renkli-mustakil-ev-giris-peyzaji

Muhteşem yürüyüş yolu

Bu örnekte çok modern bir ev dizaynını görüyorsunuz. Evin tüm tasarımı tamamen minimalist bir anlayış ile tasarlanmış. Kapı giriş bölümü de bu derece şık ve minimalist bir yürüyüş yolu biçiminde oluşturulmuş.

villa-bahce-dekorasyonu

Ahşap ve bitkiler

Ahşap dokuların yeşil bitkiler ile muhteşem bir harman oluşturduğunu biliyorsunuz. Bu ev dizaynı örneğinde de çok şık bir görünüm elde edilmiş. Ahşap yürüyüş basamakları ile yemyeşil çimler ve yeşil bitkiler oluşturduğu kombinasyon, kesinlikle ferahlatıcı ve göz alıcı.

ahsap-basamaklar-ve-yesil-bitkiler-ile-dekorasyon

Saksı bitkileri

Mütevazi bir giriş dekorasyonu oluşturmayı planlıyorsanız, bu örneği inceleyebilirsiniz. Siz de büyük saksılar içinde yetiştirilmeye uygun bitkiler ile çok güzel bir dizayn oluşturabilirsiniz.

mustakil-ev-kapi-girisi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top