facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Modern ve Dekoratif Yatak Örtüsü Düzenleme Fikirleri
Modern ve Dekoratif Yatak Örtüsü Düzenleme Fikirleri

Modern ve Dekoratif Yatak Örtüsü Düzenleme Fikirleri

Yatak örtülerini modern ve dikkat çekici bir şekilde düzenlemek ister misiniz? Yatak oda dekorasyonunuzun daha dikkat çekici olmasını sağlayan yatak üzeri düzenlemesi ile siz de modern bir görünüm oluşturabilirsiniz. Yatak düzenleme fikirleri ile oluşturabileceğiniz dekorasyon da tüm yatak odanızın ambiyansını değiştirmiş olacaksınız.

Yatak Örtülerinin Düzeni

Yatak örtüsünü daha iyi bir şekilde sermek için aşağıda yer verdiğimiz resimlerdeki örnekleri inceleyebilir ve siz den kendi yatağınız için fikirler oluşturabilirsiniz. Dikkat çekici bir yatak dizaynı için birkaç parçadan oluşan yatak örtüsü kullanabilirsiniz. Yatak çarşafı, yatak örtüsü, battaniye ve çeşitli yastıklar ile dekoratif bir görünüm oluşturabilirsiniz. Yatak örtülerinde abartılı tasarımlar yerine daha sade tasarımlar tercih ederek üzerini farklı fikirler ile şekillendirebilirsiniz.

modern-ve-klasik-yatak-ortusu-duzenleme

Yatak Üzerinde Battaniye Kullanımı

Dekoratif battaniyeler, son zamanlarda bir hayli popüler olmuş durumdadır. Siz de şık bir battaniye tasarımı seçerek, yatak örtünüze ayrı bir hava katabilirsiniz. Yatak örtüsü üzerine yerleştireceğiniz battaniyeler, kesinlikle modern ve dikkat çekici olmalıdır. Farklı tasarımlara sahip bir çok battaniyeyi kendiniz de satın alabilir ya da örebilirsiniz.

pudra-renk-orgu-battaniye-ile-yatak-dekorasyonu

Yatak Üzerinde Bolca Yastık Kullanımı

Dikkat çekici bir yatak düzeni için bolca yastık kullanmalısınız. Uyumak için kullandığınız yastıkları yatağın görünmeyen kısmında bırakabilirsiniz. Görünen üst kısımlarına ise farklı boyut, renk ve desenlerde bir çok yastık ile dekoratif bir görünüm kazandırabilirsiniz. Kırlent yastık kullanımları, salon ve oturma odalarında olduğu gibi yatak odası dekorasyonu için de büyük bir kurtarıcı olmaktadır. Yatak odanızın renk ve dekorasyonuna uygun desenlerdeki kırlentler ile şık bir görünüm oluşturabilirisiniz. Yatak örtüsü üzerinde yastık ve kırlent dizaynları için aşağıda yer verdiğimiz örnek resimleri inceleyerek çok iyi fikirler oluşturabilirsiniz.

renkli-yastiklar-ile-yatak-duzenleme

Yatak Düzenleme Örnekleri

Bu galeri içindeki örnek dekorasyon tasarımları ile siz de fikir oluşturabilir ve kendi yatağınızı daha şık bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top