facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Modern Trend: Geometrik Desenli Çalışma Köşeleri
Modern Trend: Geometrik Desenli Çalışma Köşeleri

Modern Trend: Geometrik Desenli Çalışma Köşeleri

Modern ev dekorasyonu, son dönemde oldukça sık kullanılan bir dekorasyon çeşididir. Sade, abartıdan uzak, keskin şekillerde mobilyalar ile desteklenmiş ve modern renklerin hâkim olduğu dekorasyon tarzında; modern dünyanın yaşantı biçimi evlere de taşınmış vaziyettedir.

Modern ev dekorasyonu sevenler için sezonun en trend uygulamalarından biri olan geometrik şekil modasından faydalanmak iyi bir tercih olacaktır. Bu kapsamda, dekorasyon tarzını değiştirerek modern bir tarza geçiş yapmak isteyenler ya da tarzını daha da güçlü bir hale getirmek isteyenler ev dekorasyonunda geometrik şekillere rahatlıkla yer verebilirler.

Geometrik MasalarGeometrik Dekorasyon Fikirleri Geometrik Dekorasyon

Geometrik desenli dekorasyon tarzının en iyi uygulandığı mekânlardan birisi şüphesiz ki oturma alanlarıdır. Fakat bu yazımızda oturma alanlarının haricinde, çalışma köşenizde geometrik desenleri kullanmanın inceliklerinden bahsedeceğiz.

ÇALIŞMA KÖŞELERİNİ GEOMETRİK ŞEKİLLERLE GÜÇLENDİRİN
Evinizde kendinize ait bir çalışma köşeniz varsa ve bu köşenin olabildiğince düzenli ve modern bir görünümde olmasını istiyorsanız, köşenizi geometrik bir dekorasyon tarzı ile yeniden dekore edebilirsiniz.

*Geometrik Desenli Duvar Kâğıtları
Çalışma köşenizde geometrik desenlerim yarattığı havayı ve modern görünümü oluşturmak istiyorsanız, bunun yapabileceğiniz en kolay uygulamalardan birisi şüphesiz duvar kâğıtları olacaktır. Geometrik desenli duvar kâğıdı ile çalışma köşenizin duvarını da belirginleştirerek, iddialı bir dekorasyon tarzına da imza atabilirsiniz. İsterseniz renkli geometrik şekillerden oluşan bir duvar kâğıdı seçerek işin içine eğlence katabilirsiniz, isterseniz de sade bir renk tercih ederek daha sakin bir çalışma köşesi dekorasyonuna imza atabilirsiniz.

*Geometrik Şekilli Sandalye Ya Da Raf
Çalışma köşenizde, sezonun en trend uygulamalarından birisi olan geometrik şekilli dekorasyon tarzını yaratmak için başka bir alternatif uygulama da mobilyaları geometrik desen seçmektir. Özellikle çalışma köşenizde kullandığınız sandalyenizi ya da masanızın arkasındaki duvarda bulunan rafları geometrik desenlerde seçerseniz, bu tarzı rahatlıkla yakalayabilirsiniz.

*Geometrik Şekilli Panolar
Çalışma köşenizde, hatırlamak istediğiniz bilgileri ya da gözünüzün önünde olması gereken notları asacağınız mantar panonuzu, geometrik şekilli bir pano seçerek; çalışma köşenizde geometrik bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top