facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Modern Tasarıma Sahip Rüya gibi Bir Ev Dekorasyonu
Modern Tasarıma Sahip Rüya gibi Bir Ev Dekorasyonu

Modern Tasarıma Sahip Rüya gibi Bir Ev Dekorasyonu

Özgün bir tasarım oluşturmak için biraz kopya çekmek de gerekebilir. Hiçbir örnekten ilham almadan en baştan tasarım yapabilen kişilerin sayısı çok azdır. Profesyonel tasarımcılar bile başka tasarımlardan ilham alarak kendi planlamalarını oluşturmaktadır. Siz de ev dekorasyon ve tasarımını yaparken çeşitli fikirleri edinerek bir kombinasyon oluşturabilirsiniz. Ev dekorasyonu oluştururken dergi ya da internet sitelerindeki tasarımlardan fikirler edinebilirsiniz. Bulduğunuz tasarım örneklerinden detayları harmanlayarak siz de çok şık ve kullanışlı bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Aşağıda yer verdiğimiz modern ev tasarımında, ilham alabileceğiniz bir çok ayrıntı mevcut.

Yemek odası ve mutfak bir arada

Yemek odası bölümünü mutfakla bir arada tasarlanmış olarak görebilirsiniz. Böylece, yemek yerken daha fazla zaman kazanmış olursunuz. Yemek masasını hazırlamak ve toplama konusunda çok fazla zaman harcamadan, keyifli bir yemek vakti geçirebilirsiniz.

yemek-odasi-ve-mutfak

Banyoda koyu renk duvar kaplamaları

Banyo dekorasyonunda beyaz renk banyo eşyaları ile koyu renk duvarların oluşturduğu kombinasyona bayılacağınızdan eminiz.

koyu-renk-banyo-duvarlari-ve-beyaz-mutfak

Pencereye sırtınızı verin

Yatak odanızda pencereyi yatak başlığı arkasına alarak, daha enerjik bir dekorasyon planı oluşturabilirsiniz.

vintage-yatak-odasi-dekorasyonu

Kimyasallardan uzak durun

Yaz mevsiminin en can sıkıcı durumu olan sineklerden kimyasallar yerine bu şekilde bir cibinlik ile kurtulabilirsiniz. Böylece, sağlığınızı bozmadan sineklerden kurtulmuş olacaksınız.

yatak-odasi-cibinlik

İç mekânda bahçe mobilyaları

İç mekanın antre ve giriş bölümüne hasır bahçe mobilyalarını yerleştirebilirsiniz. Böylece daha doğal ve rahat bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

hasir-koltuk-takimi-antre

Hazır şömine

Evinizin yapısında şömine tasarımı yoksa, hazır şöminelerden satın alarak ev dekorasyonunuza dahil edebilirsiniz.

hazir-somine-dekorasyonu

Ahşap kaplı bir avlu

Müstakil tasarıma sahip evlerin en çok sevilen bölümü ise bahçelerdir. Bahçe dekorasyonunda zemini ahşap kaplayarak daha doğal bir ortam oluşturabilirsiniz.

ahsap-zemin-kapli-bahce

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top