facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Modern, Renkli, Minimalist: Siyah Koltuklar
Modern, Renkli, Minimalist: Siyah Koltuklar

Modern, Renkli, Minimalist: Siyah Koltuklar

Ev dekorasyonunda değişmez renklerden birisi olarak gösterilen ve neredeyse her dekorasyon tarzı içerisinde kendisine bir uygulama alanı bulan siyah renk, son dönemde popülerliğinden hiç taviz vermeyerek iddiasını ortaya koymaya devam ediyor. Asaletin, şıklığın ve netliğin rengi olarak tasvir edilen siyah renk ile yapılan dekorasyon uygulamaları da mekâna ayrı bir şıklık katıyor. Peki, siyah renk ev dekorasyon uygulamaları arasında son dönemde oldukça popüler olan ve iç mekâna şıklık katan bir dokunuş olarak gösterilen siyah renk koltuk modasına daha yakından bakmaya ne dersiniz? İşte siyah koltuk ile yapılan en iddialı dekorasyon fikirleri

Modern, Minimalist, İskandinav: Her Tarza Uygun
Siyah koltuklar, pastel tonların kullanıldığı dekorasyon uygulamaları haricinde neredeyse her dekorasyon tarzında kolaylıkla kullanılabilirler. Özellikle modern ve sade bir dekorasyon anlayışından hoşlananlar siyah ve geniş kanepeler kullanarak şıklığı tek bir noktada toplama fikrini oldukça sevecektir. Minimalist dekorasyonun olmazsa olmazı siyah koltuklar da, oturma alanınıza hem net hem de şık bir tarz katacaktır.

İskandinav tarzı bir oturma alanı dekore etmek isteyenlerin en çok kullandığı renklerden birisi olan siyah renk, bu dekorasyon tarzında beyaz, ahşap ve metalik renkler ile birlikte kullanılır. Bu sebeple siyah koltuklar, İskandinav tarzı oturma alanlarının da adeta yapı taşlarından birisidir.

Siyah KanepeSiyah Dekorasyon

Siyahı Renklendirin!
Siyah renk koltuklar, dekorasyonda net bir duruş sergilemenize neden olur. Eğer renklerden hoşlanan bir yapınız var ise siyah koltuk kullanmak sizin için düz bir seçim olarak gözükebilir. Bu sebeple siyah koltukları biraz renklendirmek, siyahın her renk ile yakaladığı uyumdan faydalanmak sizin için ideal bir seçim olabilir.

Siyahı hangi renklerle birlikte kullanmalısınız sorusuna yanıt ise, sezonun popüler renklerinde saklıdır. Limon sarısı, hardal rengi, su yeşili, bebe mavisi, pudra pembe ya da fuşya, siyah koltuklara renk katacak tercihler arasındadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top