facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Küçük Yatak Odası Dekorasyon Önerileri
Küçük Yatak Odası Dekorasyon Önerileri

Küçük Yatak Odası Dekorasyon Önerileri

Büyük salon ve odalarda dekorasyon yapmak, eşyaları yerleştirmek daha kolay olsa da küçük odalarda kullanılacak eşya ve mobilyaları doğru yöntemle yerleştirirseniz çok daha modern ve tarz mekanlar yaratmış olursunuz. Yaratıcı fikirlerle daha kullanışlı bir hale getirebileceğiniz yatak odalarında gardrobun yanı sıra aynı zamanda da raflı sistemlerle de daha çok eşyayı bu raflara istifleyerek yerden kazanç sağlayabilirsiniz. Raflı sistemi yatağınızı koyacağınız yere göre belirleyip, duvara gelen kısımda başucunda da değerlendirebilirsiniz.

Ya da raflı sistem tercih etmezseniz dolaplı, içi görülmeyen üniteler de kullanabilirsiniz. Odada yatak ucuna yerleştireceğiniz bir sandık hem dekorasyonda güzel bir görüntü sağlayacak, hem de fazla eşyalarınızı yerleştirmenize olanak sağlayacaktır. Aynı şekilde sandık yerine kasalı puflar da aynı işleve sahip olacak ve estetik bir yatak odası görünümü sağlayacaktır. Üstelik küçük yatak odalarında çerçeve kullanmaktan ziyade büyük aynalar kullanmak da yatak odasının daha geniş ve ferah görünmesini sağlayacaktır.

Küçük olan yatak odasında kör bir alan varsa bu alanı da çalışma masası yerleştirerek değerlendirebilirsiniz. Gayet kullanışlı olacak olan bu yöntem aynı zamanda düşük maliyetli de olacaktır.

Gardrobunuzu yatak başında kullanarak odanın diğer duvarlarını boş bırakarak da ferah ve de geniş bir alan yaratabileceğiniz gibi, boş duvarlarda raf istemiyorsanız tek büyük bir tablo odanın estetiği ve dekorasyonu açısından da güzel bir görüntü sağlayacaktır.

Küçük Yatak Odası Dekorasyon Önerileri 2 Küçük Yatak Odası Dekorasyon Önerileri 3 Küçük Yatak Odası Dekorasyon Önerileri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top