facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Küçük Müstakil Ev Dekorasyonu Fikirleri
Küçük Müstakil Ev Dekorasyonu Fikirleri

Küçük Müstakil Ev Dekorasyonu Fikirleri

Küçük müstakil ev dekorasyonu fikirleri ile siz de kendinize huzurlu bir mekan inşa edebilirsiniz. İster bir sahil kasabasına isterseniz dağ başında bol oksijenli bir yere. Bu müstakil ev tasarımları ile siz de kendiniz için çok iyi birer fikir oluşturabileceksiniz.

1- Küçük taş ev

mustakil-tas-ev-dekoru

Küçük ve müstakil bir ev olarak en sıcak tasarıma sahip bir örneği sizlerle paylaşmak istedik. Kırsal bir bölgeye kurulmuş olan bu ev, doğal taş malzemelerden tasarlanmış durumdadır.  Sizin de kırsal bölgede küçük bir araziniz varsa bu ev tasarımını uygulayarak kendinize çok güzel bir yaşam alanı inşa ettirebilirsiniz.

2- Sarı dış cephe

sari-renk-mustakil-ev

Modern tasarımı ile dikkat çeken çatısız ev modeli, dış cephesinin sarı renge boyanmış olmasıyla da iyi bir görünüm oluşturuyor. Pencerelerde kullanılan panjurlar da eve farklı ve modern bir görünüm yansıtıyor. Bahçe kapısının sürgülü cam model olması da daha ferah bir ortam yaratıyor.

4- Sade ve güvenilir

villa-tipi-tek-katli-catili-ev
Betonarme olarak inşa edilen bu ev, müstakil tasarımıyla büyük beğeni topluyor. Çatısının ilgi çekici tasarımı da eve farklı bir modernlik katmış. İç mekanın yüksek tavanlı olması da evin daha ferah bir yaşam alanı haline dönüşmesini sağlamış.

ahsap-ev-tasarimi

Müstakil evlerde en çok beğeni toplayan tasarım ahşap kaplamalardır. Eski evlerde de ahşap evlerin çok yaygın olarak inşa edildiğini görebilirsiniz. Kırsal bir alandaki arazi için en sıcak tasarıma sahip bir ev tasarımı olduğunu söylemek mümkün.

Açık mutfak

amerikan-mutfak
Küçük müstakil evlerde ev çok tercih edilen mutfak tasarımı açık mutfaklardır. Açık mutfak ile evde daha geniş alan sağlanmış olur. Mutfağın küçük ve dar olmasından ise, salonla birlikte kullanılacak açık mutfak modeline yer verebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top