facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Küçük Ama Huzurlu Ev Tasarımları
Küçük Ama Huzurlu Ev Tasarımları

Küçük Ama Huzurlu Ev Tasarımları

Küçük bir müstakil ev hayali herkesin içinde vardır. Bu içeriğimizde de küçük ama huzur dolu evlerden derlemeler yapmak istedik. Gözlerden uzak, sakin, huzur dolu bir yaşam için kesinlikle müstakil ev tercih etmelisiniz. Hayatınızın tümünü apartmanda geçirmenizi önermiyoruz. Apartman yaşamı, stres ve sinir dolu olmanıza neden olur. Özgürlüklerin tamamen kısıtlı olduğu apartman yaşamından kurtulmanız için sizlere şahane öneriler vermek istedik.

Huzuru sessizlikte arayanlar için

Şehir yaşamından uzaklaşmak isteyenler için harika bir örnek diyebiliriz. Sessizliğe önem veriyorsanız, hayalinizdeki evin gürültüden uzak ve doğa ile iç içe olmasını istiyorsanız, bu ev tam sizlik. Küçük boyutlu olmasına rağmen, içinin huzurla dolu olduğunu söyleyebiliriz. Böyle bir ev tasarımı yaptırırken, ahşap detaylara önem vermelisiniz. Ahşap her zaman huzur ve rahatlık verir. Ayrıca, kışın kullanmak isterseniz, iyi bir izolasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

kucuk-mustakil-tas-ev-dekorasyonu

Masalsı bir ev

Masalsı evler, çocukluğumuzdan beri hepimizin hayallerini süslemektedir. Herkes bir gün hayal ettiği o masalsı eve kavuşmanın planını yapar. Hayalinizdeki masalsı eve kavuşabilme imkanını bulduysanız eğer, bu örnek sizin için ideal olacaktır. Bu ev dekorasyonu ve tasarımını inceleyerek, siz de masallardaki gibi bir ev inşa ettirebilirsiniz.

masallardaki-gibi-ev-tasarimlari

Sıra dışı bir yapı

Küçük ama bir o kadar da sıra dışı olan bu ev tasarımı, Türkiye sınırları içinde yer almaktadır. Küçük boyutuna rağmen oldukça modern ve lüks bir tasarıma sahip olarak inşa edilen bu ev, kesinlikle huzur kokuyor diyebiliriz.

modern-bir-mustakil-ev-tasarimi

Sadeliğiyle büyüleyen bir güzellik

Sıra dışı bir ev örneğinden sonra sadeliği ile gerçekten de büyüleyen bir ev tasarımını sizlerle buluşturuyoruz. Bu ev tasarımı ile hayalinizdeki huzura kavuşabilirsiniz. Beyaz renklerin verdiği o dinlendirici etkiyi, tüm kalbinizde hissedebileceksiniz.

beyaz-renk-sade-mustakil-ev-tasarimi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top