facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Koltuklarınızın Yeni Dostları: Seyirci Kediler
Koltuklarınızın Yeni Dostları: Seyirci Kediler

Koltuklarınızın Yeni Dostları: Seyirci Kediler

Tüm iç mekân donatılarının kendine özgü bir dekor stili olduğu gibi, koltukların da vardır. Gerek koltuk kumaşları ile, gerekse renkleri ile kendilerini ön plana çıkaran koltuklar; çoğu zaman sade görünümleri ile basit bir esinti yaratırlar. Bu da ev sahipleri açısından kötülenen bir durum olur.

Fakat her mobilyada olduğu gibi, koltuklar üzerinde de yapılacak tek bir dokunuş ile hem koltuk takımınızın, hem de odalarınızın tüm havasını isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Nasıl mı?

Kedi Yastık Modelleri Kedi Yastık

Koltuklarınızın kumaş veya renginde hiçbir değişiklik yapmadan tüm havasını değiştiren ve kalıcı bir iz bırakmadan; dilediğiniz zaman tekrar değiştirebileceğiniz tek parça “yastıklar”dır.

Daha çok kırlent olarak isimlendirilen koltuk üzeri yastıkları, artık çok daha farklı şekillerde karşımıza çıkıyor. Örneğin “seyirci kediler” olarak adlandırılan cam kedileri, şimdi yeni bir yastık modası yansıtıyor.

Dikiş ve işleme işlerinde tekdüze bir işlemden geçen yastıklar, bittiklerinde düz bir şekilde koltuğa koyuluyor ve arkaları dönükmüş gibi görünüyor.

Kedi Yastıklar Kedi Yastık

Sizler de bu fotoğraflardan esinlenerek dilerseniz kendi emeğinizi katarak yapabilir, dilerseniz dilediğiniz bir yorgancıda modeli göstererek yastık doldurtup dikdirtebilirsiniz.

Şimdiden kolay gelsin:)

2 yorum

  1. kendi koltuklarıma uygun kendim yapmak istiyorum dikiş yeteneğim var belli bi örnekl var mı paylaşabileceğiniz ?

    • Dikkat ederseniz her fotoğrafta ufak tefek farklar var. Yani belirli bir örnek yok fakat son fotoğraftaki en net formdur. O şekilde bir dikim uygulayıp içini elyafla doldurabilirsiniz☺️

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top