facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Kitap Ayraçları Dünya Markası Olma Yolunda!
Kitap Ayraçları Dünya Markası Olma Yolunda!

Kitap Ayraçları Dünya Markası Olma Yolunda!

Kitapseverler bilir, dışarı çıktıklarında ilk baktıkları ve inceledikleri şey güzel kapaklı kitaplardır. İkinci sırada önem taşıyan şey ise çarpıcı ve ilgi çekici kitap ayraçları olmaktadır.

Özellikle son zamanlarda ilgi çekerek satış yapmak için kokulu kitap ayraçları, püsküllü kitap ayraçları, aynalı kitap ayraçları vb. üretiliyor. Yine de fazla kazanç elde edilebiliyor mu derseniz, okur sayısından da kaynaklanıyor olsagerek; hayır.Kitap Ayracı Modelleri

Fakat yurtdışında üretilen ve ciddi anlamda baktığınız zaman dönüp bir daha bakacağınız kitap ayraçları mevcut. Genellikle doğadan ve canlılardan ilham alınarak tasarlanan ayraçlar, üçüncü boyuta geçerken olabildiğince başarı sergilemiş.

Örneğin bu kitap ayraçları yurt dışında üretilmiş ve onlarda artık basitçe yapılan karton kitap ayraçları kullanılmıyor. Ki yavaş yavaş ayraçlar da dekorasyon ürünleri arasında yerini alacak gibi görünüyor.

 

Sizler de bu tarz kitap ayraçlarına internet üzerinden uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Fakat benim tavsiyem, kendi ayraçlarınızı kendiniz oluşturun. Çünkü unutmayın, bu işte de yakın zamanda dünya markaları ortaya çıkacak.

Keyifli günler diliyorum:)

2 yorum

  1. en sevdiğim yanınız.. dekorasyonun her halini paylaşmanız. yine şaşırttınız ,bayıldım!!😍

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top