facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Kış Dekorasyonu İçin İdeal Aksesuarlar
Kış Dekorasyonu İçin İdeal Aksesuarlar

Kış Dekorasyonu İçin İdeal Aksesuarlar

Kış aylarında ev dekorasyonunuzda ufak değişimlere ne dersiniz? Özellikle de kışı yansıtan güzellikleri dekorasyon fikirlerinizde uygulayarak evinizde farklılıklar yaratabilirsiniz. Kış aylarında ev dekorasyonu yaparken aslında çok fazla aksesuar kullanmaya gerek yoktur. Ufak dokunuşlarla bir mekanı şık bir görünüme kavuşturmak için kışa özgü ürünlerden faydalanmak son derece kolaydır. İşte sizlere kış dekorasyonu için aksesuar seçiminde kullanabileceğiniz ideal fikirler;

Şallar
Eğer evinizde kış aylarının soğuk havasını kıracak bir aksesuara ihtiyaç duyuyorsanız koltuklarınızın üzerine şallar ile şık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Dilerseniz koltukların kol kısmına şallarınızı rastgele asabilir, dilerseniz de koltuğunuzun üzerine şal sererek şık bir dekorasyon stiline imza atabilirsiniz.

Kış Dekorasyonu

Battaniyeler
Şallar gibi yine koltuklar üzerinde kullanabileceğiniz kışa uygun dekorasyon fikirlerinden birisi de battaniyelerdir. Battaniyeleri koltukların üzerine serebilir ya da birkaç battaniyeyi katlayarak koltuğunuzun uç kısmına şık bir şekilde yerleştirerek kışa özgü farklı bir görünüm yaratabilirsiniz.

Battaniye

Kışa uygun tablolar
Kışı yansıtan ve kar, yağmur ya da soğuk havayı temsil eden tabloları iç mekanlarda kullanmak da iyi bir fikir olacaktır. Özellikle karla kaplı bir şehir tablosu kış aylarında salon dekorasyonu için vazgeçilmez aksesuarlardan biridir.

Canvas Tablo

Mumlar
Kokulu, renkli ve birbirinden farklı görünümlere sahip mumlar da kış dekorasyonu için aksesuar önerileri arasında yer almaktadır. Eğer salonunuzda okuma köşeniz varsa koltuğunuzun yanındaki sehpaya büyükten küçüğe doğru sıralanmış birkaç mum yerleştirebilirsiniz ya da camınızın önüne küçük bir koltuk koyarak cam kenarına mumlarla şık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Modern Mumluk

Kurumuş dallar ve yapraklar
Kış aylarını temsil eden ve rahatlıkla bulabileceğiniz dekorasyon aksesuarlarından birisi de kuru dallardır. Kuru dalları sehpanızın üzerinde şık bir şekilde dekore edebilirsiniz. Dilerseniz cam kenarına da bu dallarla hoş bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Kış Aksesuarları Yaprak ve Dal

Kozalaklar
İşte kışa özgü en doğal aksesuar fikirlerinden birisi. Kozalakları dilerseniz doğal renginde, dilerseniz de farklı renklere boyayarak kullanabilirsiniz. Sehpanızın üzerine doğal haliyle serpiştireceğiniz kozalaklar kış dekorasyonu için kullanılabilecek aksesuarlar arasında oldukça kolay ve zevkli bir seçimdir.

Kozalaklar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top