facebook
Anasayfa / Kendin Yap Fikirleri / Kendin-Yap: Kuru Dallar İle Süslene Harfler
Kendin-Yap: Kuru Dallar İle Süslene Harfler

Kendin-Yap: Kuru Dallar İle Süslene Harfler

Evinde küçük dokunuşlar ile büyük etkiler yaratmayı sevenler, ev dekorasyon mağazalarında birbirinden güzel ve oldukça şık duran küçük dekorasyon objelerine dünyanın parasını da vermek istemeyenler… İşte size az maliyet ile ve oldukça basit bir uygulama ile yapılabilecek şık ve oldukça tasarım duran bir dekorasyon objesi fikri: dallar ile süslenmiş harfler.

Bu tasarım ile evinizde doğal bir atmosfer estirebileceğiniz gibi oldukça basit ve küçük fakat bir o kadar da şık duran farklı bir tasarıma da imza atabilirsiniz. Kuru dallar ile süsleyeceğiniz harfinizi, ister konsol üzerinde kullanabilir, ister kitaplığınızın bir köşesinde sergileyebilir, isterseniz de kendiniz için özel olarak tasarladığınız keyif köşelerinde bu güzel kendin-yap projesine yer vererek huzurlu ve sakin bir atmosfer yaratabilirsiniz. Bu sihirli etkiyi yaratan uygulama ise harfleri süslediğiniz kuru dallardır. Kuru dallar evinize rustik ve doğal bir hava katacağı gibi, sizin de kendinizi doğal bir ortamda hissetmenize yardımcı olacaktır.

Kuru Dallardan Dekorasyon

Peki, kuru dallar ile süslediğiniz harf yapımı için ihtiyacınız olan malzemeler nelerdir? İşte size kendinizin yapacağı harfli tasarımlar…

 Kendin-Yap: Kuru Dallar İle Süslenen Harfler

Bu proje için gerekli malzeme listesi:

*Büyük bir ahşap harf (plastik de olabilir)

*Güçlü bir yapıştırıcı ya da silikon

*Ağaç altından topladığınız kuru dallar

Nasıl Yapılır?

*Öncelikle istediğiniz harfin büyük bir boyutunun plastik ya da ahşap olanını temin etmelisiniz. İsterseniz kendi baş harfinizi kullanabilir, isterseniz eşiniz ve sizin baş harfleriniz ile oldukça romantik bir dekorasyon alanı yaratabilirsiniz.

a

*Yapıştırıcıyı harflerin üzerine sürün. Ardından kuru dallar ile harflerin boyutuna ve genişliğine uygun olarak harfi tamamen kaplayın.

Kuru Dalları Değerlendirme

*İşlem bittikten sonra kuru dalların harfi tam olarak tutması için biraz bekleyin.

Kuru Dalları Kullanma

İşte kuru dallar ile süslediğiniz harfiniz hazır! Bu harfi dekorasyonda kullanırken; yanında mumluklar ve kuş kafesleri ile oldukça romantik ve rustik bir hava yakalayabilirsiniz.

Kuru Dallardan Harf Yapımı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top