facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Kalıplarınızı Yıkın: Siyah Duvar Trendi
Kalıplarınızı Yıkın: Siyah Duvar Trendi

Kalıplarınızı Yıkın: Siyah Duvar Trendi

Ev dekorasyonunda bazı uygulamalar kalıp şeklini almış ve yıkılmaz tabular şekline dönüşmüştür. Fakat modern ev dekorasyonunda alışılmışın dışına çıkan farklı uygulamalar ve biraz yaratıcılık ile farklı dekorasyon tarzları tercih edilmeye başlandığında, dekorasyonda kalıp şeklini almış olan bu önyargılar da kırılmıştır. İşte son dönemde artan bir ilgi ile uygulanan siyah renk duvar trendi de önyargıların yıkılmasının bir sonucudur.

Siyah Duvar Modası Ev Dekorasyon Örnekleri

Siyah renk duvarlar, kimine göre oldukça riskli ve korkutucu hatta ağır duran ve basık bir etki bırakan bir dekorasyon tercihidir. Siyah rengin mekânı daha küçük ve daha sıkıcı göstereceğini savunan bu anlayışa karşı, modern dekorasyon örneklerinde siyah duvarların oldukça başarılı uygulanmış şekline rastlıyoruz.

Siyah renk duvarlar hem sıra dışı ve farklı bir dekorasyon tarzı ortaya çıkmasını sağlarken; hem de sert ve karakterli bir dekorasyon tarzını da destekliyor. Özellikle de maskülen tarzda dekore edilmiş evlerde uygulanan siyah duvarlar, mekânı daha şık ve daha karakterli gösteren bir tercihtir.

Siyah Duvar Kağıtları

İsterseniz Tüm Duvarı, İsterseniz Tek Cepheyi Siyah Yapın
Ev dekorasyonunda duvar rengi olarak siyah rengi tercih edecekseniz, bunu iki türlü uygulayabilirsiniz. Eğer tüm duvarların siyah olmasını istiyorsanız ve iddialı bir dekorasyon tarzı oluşturmaktan yana iseniz; duvarların tüm cephelerini siyah renk boyamalısınız. Fakat duvarlarınızın tüm cephelerini siyah renk boyamak size çok karanlık ve basık geliyorsa; tek bir cepheyi siyah boyayarak kalan cepheleri daha açık bir renkle dengeleyebilirsiniz.

Siyah Ev Dekorasyonu

Sezonun Trendi: Siyah Renk Mutfaklar
Ev dekorasyonunda siyah duvar tercih etmek isteyenlerin en çok uyguladığı alanlardan birisi de mutfaklardır. Özellikle de modern tarzda dekore edilmiş mutfaklara oldukça yakışan bir uygulama olan siyah duvar uygulaması, mutfak dolaplarını siyah renk tercih ederek de baştan aşağıya siyah bir mutfak oluşturmaya imkân sağlamaktadır.

Siyah Duvar Mutfak Dekorasyonu Siyah Mutfak Fikirleri

Banyolarda Siyah Duvar Trendi
Banyo dekorasyonu
nda son dönemde en çok tercih edilen renk ikilisi siyah ve beyazdır. Özellikle modern banyoların oldukça trend hale gelmesi ile siyah renk duvar modasını banyolarınızda da rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Siyah Banyo Dolabı Siyah Banyo Dekorasyonu

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top