facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / İtalya’da Rüya Gibi Tasarıma Sahip 5 Ev
İtalya’da Rüya Gibi Tasarıma Sahip 5 Ev

İtalya’da Rüya Gibi Tasarıma Sahip 5 Ev

Sıradışı mimariye önem verenler için hazırladığımız bu içerikte, rüya gibi tasarıma sahip beş farklı evin görsellerini paylaşmak istedik. Oldukça lüks ve ilgi çekici biçimde tasarlanmış olan bu evler, herkesin hayal ettiği görünümlere ve özelliklere sahip. İtalya, sıradışı mimariye düşkün olanların ülkesi diyebiliriz. Dünyanın en güzel ülkeleri arasında yer alan İtalya, çok köklü bir mimari geçmişe sahiptir. Bundan dolayı da, rüya gibi bir çok konuta ev sahipliği yapmaktadır.

Lago Maggiore’de villa

Rüya gibi ev tanımına tam anlamıyla uyan bir ev ile karşı karşıyasınız. Sonsuzluk etkisi veren havuzu, içinizi ferahlatan peyzajı ve mükemmel konumu ile herkesin hayal ettiği evlerden birisi. Dış cephesi aklınızı başından aldığı kadar iç mimarisi de baş döndürücü bir etkiye sahip.


Trento’da bir İtalyan klasiği

Klasik ve yerel mimarilerden hoşlananlar için bu konut harika bir görünüme sahip. Dağlık bir bölgeye inşa edilmiş olan villa, kenti tepeden gören şahane bir lokasyona sahip. Zarif dış görünümü kadar modern iç dekorasyonu ilgi çekiyor.

Göl kenarında modern villa

Ülkemizde de Sapanca gölü gibi göl çevrelerine konumlandırılmış evler çok büyük beğeni toplamaktadır. Bu evde tıpkı Sapanca tarafındakiler gibi harika bir manzara ve huzur dolu bir enerjiye sahip.


Akdeniz’in ortasında köy hayatı

Köy yaşamı, otantik bir mimari denilince bu kadarını beklemiyor olabilirsiniz ama olması gereken doğallık kesinlikle budur.


Sardunya Adası’nda villa

Lüks yaşamdan vazgeçemeyenler için bu biçilmiş kaftan diyebiliriz. Gerek bahçesi gerekse dış cephe ve iç mimarisiyle büyüleyecek bir etkiye sahip.


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top