facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Mutfak Dekorasyonu / Güneşi Evinize Davet Edin: Sarı Renk Ev Dekorasyonu
Güneşi Evinize Davet Edin: Sarı Renk Ev Dekorasyonu

Güneşi Evinize Davet Edin: Sarı Renk Ev Dekorasyonu

Ev dekorasyonunda renk kullanımı, dekorasyonun en önemli ve en temek adımlarından biri olarak gösterilir. Çünkü renkler doğru yerlerde ve doğru tonlarda kullanıldığı vakit, yaratmak istenilen dekorasyon tarzına ve hayalinizdeki ev dekorasyonuna bir adım daha yaklaşmış olursunuz. Renklerin dekorasyondaki gücü bu denli etkili iken; sezonda öne çıkan trend renkleri de evlerde nasıl kullanacağınız daha önemli bir hale gelmiştir.

İşte sezonun en popüler renklerinden biri olan ve baharın gelişini de müjdeleyen sarı renk ev dekorasyonu hakkında ufak ipuçları…

Sarı Ev Dekorasyonu

Güneşin Enerjisini Evinize Taşıyın
Sarı renk dekorasyon, içinde güneşin enerjisini ve parlaklığını barındırdığından evinizde enerji dolu ve hareketli alanlar yaratmanıza imkan verecektir. Sarının enerjik ve parlak tonlarını modern dekorasyonda rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi; sarının uçuk tonlarını ve pastel tonlarını da romantik ve sade bir ev dekorasyonunda kullanabilirsiniz.

Parlak Sarı Rengi İle Odak Köşeler Oluşturun
Sarı renk, içeriğindeki geniş ton seçeneği ile ev dekorasyonunda size oldukça çok alternatif sunacaktır. Sarı rengin tonları içerisinde kanarya sarısı diye bilinen parlak ve canlı ton, bu sezonun en popüler renklerinden biri olmaya adaydır. Özellikle baharın gelmesi ile evlerinde değişiklik yapmak isteyenlere de oldukça iyi bir seçenek olan kanarya sarısı ile rengi ile evinizde odak köşeler oluşturabilir, ilgiyi nerede toplamak isterseniz o noktada toplayabilirsiniz.

Sarı Retro Buzdolabı Sarı Bambu Sandalye

Parlak sarı renginde tercih edeceğiniz bir kitaplık, bir köşe koltuğu ya da evinizin girişinde yer alacak parlak sarı renginde bir vestiyeri, evinizin tüm havasını değiştirecek küçük fakat etkisi büyük dokunuşlardır.

Sezonun Trendi: Siyah-Beyaz Deseni Ve Sarı Rengi Birlikte Kullanmak
Siyah-beyaz renkleri bilindiği gibi ev dekorasyonunda en çok kullanılan ve modası neredeyse hiç geçmeyen renk ikilisidir. Siyah-beyaz renkleri, bu sezon evlerde özellikle desen kullanımında oldukça popülerdir. Siyah-beyaz çizgili, puantiyeli ya da zebra desenli objeler bu sezonun en trend ev dekorasyon uygulamalarıdır. Siyah-beyaz desenli dekorasyon objesini en iyi ortaya çıkaracak şey ise parlak sarı renginde tamamlayıcı bir başka objedir. Bu sebeple sezonda, siyah-beyaz desenini sarı renk ile tamamlamak da oldukça popülerdir.


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top