facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Fransız Kır Evi Stili Dekorasyon
Fransız Kır Evi Stili Dekorasyon

Fransız Kır Evi Stili Dekorasyon

Fransız kır evlerinin ahşaba saygılı ve ahşap ile metali mükemmel bir şekilde birleştiren, gücünü doğadan alan tarzı modern kentlerde ev dekorasyonlarına kadar girdi.
Fransız kır evi stili, sakin, dingin, huzurlu mekanlar yaratmanın en doğal hali’ Bo hoş dekorasyon stilinin tamamlayıcı aksesuar ve mobilyaları ile malzemelerine göz atalım.

Ahşapta açık renk
Fransız kır evi stili ahşabı  açık renk olarak kullanır. Açık renk ahşap parkeler, açık renk ahşap tavan bu stilin en gözde konseptleridir.

Fransız Kır Evi Tarzı Dekorasyon

Hasır malzemeler
Fransız kır evi stilini mutfağınızda modern mobilyalarınız arasında harmanlamanın en iyi yolu, birbirinden şık hazır ürünleri kullanmaktır. Hasır sepetler, hasır ekmek sepeti, hasır çöp kovası, hasır dekoratif ürünler ve daha bir çoğu mutfağınızda Fransız kır evi rengini getirecektir.

Danteller
Fransız kır ev dekorasyonunda dantellerin yeri başkadır. Ahşap mobilyalarınızı dantellerle süsleyebilirsiniz. Eğer evinizde değişik bir stili harmanlamayı düşünüyorsanız kıyıda köşede kalmış dantellerinizi açığa çıkartın!

Beyaz Renk
Fransız kır evi, duru bir hoşluğu ön plana çıkartmak için beyazı ve beyaza harmanladığı lila, yeşil gibi renkleri açık tonlarda kullanmayı sevmektedir.

Fransız Tarzı Dekorasyon

Salonunuzu Fransız Kır Evi Stiline Çevirin
Eğer mobilyalarınız ahşap ve eskiyi andırıyorsa mobilyalarınızı değiştirmeden, aksesuarlarınızla oynayarak evinizi Fransız kır evine çevirebilirsiniz. Ahşap mobilyalarınızla metal aksesuarları harmanlayın. Oturma grubunuzun rengine uygun şekilde üzerinde çiçekli hayvan gibi motifler bulunan kırlentlerle süsleyin. Eğer halınızı değiştirmek isterseniz Fransız kır evi dekorunu aratmayacak şönil kiliminizi  yere serin. Ya da kilim detayını duvarda aksesuar olarak kullanın.

Bunun yanında mobilyalarınıza beyaz klasik ve eskiyi andıran modelde bir koltuk örtüsü diktirerek de Fransız kır evi dekorasyonuna uygun hale getirebilirsiniz. Tabi unutmadan, adı üstünde kır evi; taze kır çiçeklerini eksik etmemeli!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top