facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Fanuslarla Kardan Adam Yapıyoruz!
Fanuslarla Kardan Adam Yapıyoruz!

Fanuslarla Kardan Adam Yapıyoruz!

Yesyeni bir yıl için geri sayıma başladık! Yemek tarifleri, oynanacak oyunlar, gezilecek yerler.. Ya da paha biçilemez bir aile gecesi:) Her biri heyecanlı, birbirinden güzel planlar.. Peki size yeni yılı anımsatanlar bunlar mı, yoksa etrafınızda gördüğünüz kırmızı, beyaz ve yeşil detaylar mı?

Evet yanlış anlamadınız, bu renklerin detaylandırılmasından kastımız eldivenler, çoraplar, geyikler ve olmazsa olmaz kardan adam figürleri!

Kardan adam demişken, sizce de dünya ülkelerinin ortak noktaları arasında en sevimlisi değil mi? Aynı gün, aynı gece tüm dünyada bahçeler kardan adamlarla süsleniyor. Işıklandırılıyor, atkılar bereler takılıyor..

Peki ya kardan adamları evlerinize taşımak istemez misiniz? Güldüğünüzü duyar gibiyim, haklısınız da. Oda sıcaklığında bir dakika bile durmadan eriyen karları nasıl eve getirebiliriz ki?

İşte bu noktada, Dekor Yaşam ekibi olarak imkânsız bir şeye daha imzamızı atıyoruz. Birbirinden güzel, harika kardan adamları evlerinize taşımak için ihtiyacınız olanlar:

  • Büyük, küçük ve orta boy olmak üzere üç adet yuvarlak fanus
  • Bolca pamuk veya kar spreyi
  • Yılbaşı süslemeleri/oyuncakları
  • Kardan adam malzemeleri (Şapka, atkı vb.)

Tüm malzemlerinize karar verip temin ettikten sonra, yapım aşamasına geçebilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken, nasıl bir kardan adam yapacağınıza karar vermeniz. (Bunun için fotoğraflarımızdan yararlanabilirsiniz.)

Daha sonra fanuslarınızı ayrı ayrı hazırlayın ve üst üste koyun. Son olarak, kardan adam malzemelerinizle işleminizi tamamlayın.

İşte kardan adamlarımız hazır! Evinizin en sevdiğiniz ve görünen köşesine koyarak, sizler de yılbaşı dekoru oluşturabilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin:)

Bir yorum

  1. Harika yaa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top