facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Evlerde Bohem Hava: Kilim Desenli Berjerler
Evlerde Bohem Hava: Kilim Desenli Berjerler

Evlerde Bohem Hava: Kilim Desenli Berjerler

Evinizde oturma alanlarını dekore ederken, son dönemde büyük bir ilgi ile kullanılan berjerler evinizin dekorasyon tarzına renk ve değişiklik katabilecek en önemli dekorasyon objelerinden birisidir. Tekli berjerler, isterseniz kendinize özel bir köşe yaratmak için size imkân verirken; isterseniz de renkli bir dekorasyon tarzı oluşturmak için iyi bir uygulama alanı olabilir.

Bohem Kilim Desenli BerjerEtnik Desenli Berjer Kilim Desenli Berjer

Geçtiğimiz sezon patlama etkisi yaratan ve bu sezonda da etkisini yüksek düzeyde hissettiren bir dekorasyon tarzı olan bohem tarz, son dönemde tekli berjerleri de etkisi altına almıştır. Bohem tarzı tekli koltuklara uygulama isteği ise ortaya yeni bir dekorasyon akımının çıkmasına neden olmuştur: kilim desenli berjerler.

Desen kullanımı, özellikle de bohem tarzda dekore edilmiş evlerde oldukça ön plana çıkan bir dekorasyon uygulamasıdır. Bohem tarzın en çok tercih ettiği desenlerden biri olan kilim deseni; hem klasik tarzda hem de bohem tarzda dekore edilmiş evlere oldukça yakışan bir desendir.

Kilim Deseni Halı Kilim Desenli Berjer

Peki, kilim deseni tekli berjerlerde nasıl kullanılır?

Sezonun Trendi: Kilim Desenli Berjerler
Tekli berjer kullanmaktan hoşlanıyorsanız ve oturma alanınızı biraz rustik biraz ise bohem bir havada dekore etmek istiyorsanız; kilim desenli berjerler sizin için ideal bir seçim olacaktır. Bu dekorasyon trendini kullanırken dikkat etmeniz gereken nokta ise, seçeceğiniz renklerdir. Kilim deseni birçok dekorasyon tarzına uyan bir desen olduğu için; seçeceğiniz renkler yaratmak istediğiniz dekorasyon tarzını birebir etkileyecektir.

Kilim Desenli Tekli KoltukKilim Desenli Kumaş Kaplama Kilim Desenli Kumaş

Rustik dekorasyon tarzı oluşturmak istiyorsanız; kilim desenli tekli berjerinizi kahve ve krem tonlarından seçebilirsiniz. Eğer ki kilim deseninin daha renkli olmasını ve oturma alanınızın dekorasyonuna biraz bohem hava katmak istiyorsanız, kilim desenini yeşil ve kırmızılardan oluşturmanız gerekmektedir. Canlı kırmızılar ve yeşillerden oluşan bir kilim desenli berjer ile, odanızda bohem bir hava estirebilirsiniz.

Ev dekorasyonuna kendi dokunuşunuzu yapmayı sevenlerden iseniz; kilim desenli bir kumaş seçimi yerine kendi ördüğünüz kilim desenli koltuk şalı ile tekli berjerinizi kaplayabilirsiniz.

Kilim Desenli Tekli KOltuk ModeliKilim Desenli Tekli Koltuk oturma-odasi-dekorasyon

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top