facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Evinizdeki Egzotik Dekor: Zebra Deseni
Evinizdeki Egzotik Dekor: Zebra Deseni

Evinizdeki Egzotik Dekor: Zebra Deseni

Siyah ve beyaz ilişkisinin inanılmaz derecedeki sempatisini evlerinize yansıtabilmek için, oldukça ilgi çekici ve “elegan” olarak tanımlayabileceğimiz zebra desenli ev dekorasyon önerilerimiz bugün sizlerle buluşuyor. Bu ekstrem desen ile evlerinizde dinamik bir görüntü elde edebilirsiniz. İç mekânları modernleştirme adına, birçok iç mimarın evlerde yer verdiği bir desen olarak karşınıza çıkıyor.

Zebra çizgileri, evlerinizde farklı köşelere uyguladığınızda fark yaratan ve etkileyici desenlerdir. Çünkü; siyah ve beyaz zıtlığını en uygun şekilde gösteren en güzel tarzdır. Siyah ve beyaz aşkını yansıtan zebra desenlerini evlerinizde kullanarak egzotik bir hava yaratabilirsiniz.

Salonlarınızda, oturma odalarınızda veya antrelerinizde zebra desenli koltuklar/sandalyeler kullanmanız; mekânınıza estetik bir görünüm kazandırır.

   

Diğer bir seçeneğiniz ise, salon veya oturma odalarınızda, (boyutlarına göre orta sehpa görevi de görebilen) zebra desenli puflardır.

  

Aynı zamanda, ev tekstil ürünlerinde de bu konsepti kullanabilirsiniz. Odalarınıza estetik bir görüntü katacaktır. Salonlarınızda veya yatak odalarınızda kullandığınız yastıklarda da bu çekici deseni kullanabilir ve odalarınıza enerji katabilirsiniz.

Bir diğer kullanım ise, siyah ve beyaz zıtlığı ile zemin kontrastı oluşturmaktır. Bu da zebra desenli halılarla mümkündür.

 

Mobilya ve ev tekstil ürünleri dışında, zebra desenli dekoratif ürünlerle de evlerinizi renklendirebilirsiniz.

Sizler de bu desenleri doğru biçimlerde evlerinize uyarlarsanız çok şık görüntüler elde edebilirsiniz.

2 yorum

  1. fullfilmiizleyelim

    Harika tasarimlar bende bir kac gün icinde yeni evime gecicem acaba bendemi yeni evimi böyle tasarlasam 🙂

  2. Bence Zebra desenleri en çok çocuk odalarına yakışır. Beğendim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top