facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Evinizde “Köşe”ler Yaratın!
Evinizde “Köşe”ler Yaratın!

Evinizde “Köşe”ler Yaratın!

Ev dekorasyonunda farklı stiller, değişik tasarımlar, emeğinizi ve yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak uygulamalar yapmak son dönemde ev dekorasyonu ile uğraşmayı sevenlerin yeni trendlerindendir. Modern ve tek-düze ev dekorasyon kalıplarının aksine, eğlenceli ve farklı bir tasarıma imza atmak isteyenlere ilham verecek güzel bir dekorasyon uygulaması bu yazımızın ana hatlarını oluşturacaktır. Son dönemde popüler olan bu uygulama evinizde köşeler yaratmaktır.

Evde köşe yaratmak ne demektir? En basit anlatımı ile zevklerinizi ve tasarım fikirlerinizi yansıtabileceğiniz, hobilerinizi ya da ilginizi çeken dekorasyon objelerini sergileyebileceğiniz veya sadece dinlenmek ve huzur bulmak adına kaçabileceğiniz köşeler oluşturmaktır. Evinizde çoğu zaman köşeleri değerlendirmek oldukça sıkıntılı bir hal alırken, bu uygulama ile köşeleri de verimli bir şekilde değerlendirme imkânı ortaya çıkacaktır.

Evde Köşeler Yaratın: Bohem Köşeler
Ev dekorasyonunda renkli ve etnik bir stili beğenenlerin en çok kullandığı tarz olan bohem tarz, köşe oluşturmak amacı ile başvurulacak en ideal tarzlardan birisidir. Bohem sandalye ve koltuklar, bohem stilinde tasarlanmış halılar, etnik kilimler, büyük portreler ve renkli tasarım mobilyalar ile bu köşeleri kolaylıkla oluşturmanız mümkündür.

İpucu: Hem bohem hem de vintage bir köşe yaratmak isteyenlere güzel bir öneri olarak cam dolaplar ve eskitilmiş mobilyaları kullanmalarını tavsiye edebiliriz.

Evde Köşeler Yaratın: Romantik Ve Sakin Köşeler
Evinizde nefes alabileceğiniz ya da sevgilinizle veya eşinizle bir şeyler içip sohbet edeceğiniz köşeler oluşturmaya ne dersiniz? Evinizin en uygun köşesini belirleyin ve iki tekli berjer, güzel bir masa ve bol miktarda mumluk ile romantik köşenizi oluşturun. Bu köşeyi oluştururken tercihiniz beyaz renkte ve keten dokuda kumaşlardan oluşmalıdır.

Evde Köşeler Yaratın: Hobi Köşeleri
Evde köşe oluştururken illa ki bir stile ya da dekorasyon trendine bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Eğer hobileri seven bir tipiniz var ise yarattığınız her şeyi evinizin bir köşesinde sergileyebilir, böylece evinizde kendi sergi alanınızı oluşturabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top