facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Eviniz İçin Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri
Eviniz İçin Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Eviniz İçin Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Birçok kişi ev dekorasyonunda kendi yaratıcı fikirlerini kullanmaktadır. Doğrusunu söylemek gerekirse yaratıcı insanların kullandığı fikirler sayesinde ortaya çıkan dekorasyonlara şaşırmamak mümkün değil. Yaratıcı insanlar eski eşyaları atmak yerine onlara ufak dokunuşlar gerçekleştirerek yepyeni bir görünüme kavuşturmaktadır. Siz de sevdiğiniz ve eskiyen eşyalarınızı çöpe atmak yerine yaratıcı dekorasyon fikirleri ile onları yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. İşte sizlere mükemmel zevkler yaratacak pratik dekorasyon önerileri;

  • Eski sehpalarınızı, komodinleri ve çekmeceli bölmeleri bir araya getirerek istediğiniz renge boyayın ve onlardan üst üste yaratıcı bir dizayn şekli oluşturun.
  • Palet ile duvara raf yapabilirsiniz, yaratıcı bir fikir ile sehpa yaratabilirsiniz, dilerseniz paletlerden sedir bile oluşturabilirsiniz. İstediğiniz renklere boyadığınız paleti duvara raf şeklinde monte edin ve raflara küçük çiçekler, süs aksesuarları ile şıklık kazandırın.
  • Fikirlerin paradan daha değerli olduğunu unutmayın. Eski bir merdiveni raf halinde yatak odanızda kullanabilirsiniz. Üzerine yerleştireceğiniz şık aksesuarlar ve sade bir çiçek ile ortama romantik bir hava katabilirsiniz.
  • Kozalakların kenarlarını istediğiniz renge boyayarak yarattığınız şık aksesuarlara ne demeli? Sehpanızın üzerini ya da banyonuzdaki lavabonun kenarlarını rengarenk boyadığınız kozalaklarla süsleyebilirsiniz.
  • Hepinizin evinde pratik bir şekilde yaratabileceği dekorasyonlardan birisi de kadehlerdir. Büyük boy kadehlerin içerisini ışıltılı taşlarla doldurun ve ters çevirin üzerine istediğiniz görünüme ve renge sahip mumlar koyarak tasarımı tamamlayın. İster banyonuzda ister komodinlerin üzerinde kullanabileceğiniz mükemmel bir tasarımdır.
  • Son olarak ise mükemmel fikirlerle yaratıcılığınıza renk katabilecek dantellerden ve kurdelelerden bahsedelim. Hepinizin evinde anneden kalma ya da çeyizinizde kullanılmamış danteller vardır. Avizelerinizi dantellerle süsleyebilir, vitrin aksesuarlarınıza kurdelelerle renk katabilirsiniz. Ayrıca banyonuzda kullanacağınız sepetlerin kenarlarına da dantellerle şık tasarımlar yaratabilirsiniz.

Evinizde yaratıcılığınızı kullanarak oluşturabileceğiniz dekorasyon önerileri gördüğünüz gibi hem kolay hem de pratik. İş tamamen sizin yaratıcılığınıza kalıyor. Eski eşyalarınızı asla atmayın bir köşede saklayın ve günü geldiğinde onları birbirleri ile uyumlu şekillerde tasarım haline dönüştürün. Evinizi tamamen kendi fikirlerinizi kullanarak farklı dekorasyonlarla buluşturabilirsiniz. Sonuç olarak ortaya çıkan fikirler sizi bile şaşırtacak.

3 yorum

  1. Paletlerin dekorasyonda böyle güzel şeylere dönüşeceği ki

  2. hakikaten de mobilyaların yerleri değişince evin havası değişiyor. Ben de arasıra değiştiririm

  3. Dekorasyon işlerinde palet kullanımlarını sık sık görmeye başladım. Hiç de fena durmuyor gayet iç açıcı olmuş farklı bir hava katacağı kesin odalara ayrıca diğer tasarım fikirleri de denenebilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top