facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Ev Dekorasyonunda Sarı Renk Detaylar
Ev Dekorasyonunda Sarı Renk Detaylar

Ev Dekorasyonunda Sarı Renk Detaylar

Sarı renk her zaman huzur ve rahatlığı sembolize etmektedir. Sarı rengin dinlendirici etkisini evinizin her alanında kullanabilirsiniz. Sarı renk dekoratif eşyalar, mobilyalar, süsler, tekstil eşyaları ve daha fazlası. Sarı renk ile oluşturulmuş bir çok detaya evinizde yer verebilme imkanına sahipsiniz. Sarı rengin uyumlu olduğu diğer renkler ile mükemmel bir kombinasyon oluşturabilirsiniz.

Sarı Renk Perdeler ve Yastıklar

Sarı renk, en çok perde dekorasyonunda kullanılmaktadır. Rahat ve modern etkilerle dekore edilmiş evlerde sarı renk perdeleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sarı renk perdeleri, fon perde olarak kullanmanız daha uygun bir seçim olacaktır. Sarı renk fon perde ile siyah veya beyaz renk tülleri, stor perdeleri kombin edebilirsiniz. Sarı renk perdeler ile aynı kumaştan koltuk yastıkları hazırlayıp harika bir kombin yaratabilirsiniz.

Sarı Renk Battaniye

Soğuk kış günlerinde içimizi ısıtan battaniyeleri, evin her yerinde kullanabilirsiniz. Son zamanlarda koltuk kenarındaki yeri ile epey popüler olmuş durumdadır. Yatak odasında yatağın bir köşesine konulmuş haliyle de oldukça dikkat çekici bir görünüm oluşturuyor.

Sarı Renk Saksılar

Bitkiler, evlerin olmazsa olmaz dekoratif ürünleridir. Çeşitli süs bitkilerine evin her yerinde yer verebilirsiniz. Yetiştirdiğiniz süs bitkilerini sarı renk saksılara yerleştirerek çok şık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Sarı Renk Mutfak Eşyaları

Mutfak eşyaları son zamanlarda çeşitli renkler ile gözümüze çarpmaktadır. Özellikle de küçük ev aletlerini istediğiniz renklerde bulma özgürlüğüne sahipsiniz. Sarı renk mutfak eşyaları ile cool ve dikkat çekici bir mutfak dizaynı elde edebilirsiniz.

sari-renk-kucuk-ev-esyalari-kenwood-mutfak-aletleri

Sarı Renk Halılar

Sarı renk halılarla evinize farklı ve dikkat çekici bir atmosfer katabilirsiniz. Koltuk renginizle uyumlu olduğunu düşünüyorsanız, sarı renk spor görünümlü bir halı tercih edebilirsiniz. Sarı renk halılar ile beyaz, siyah ve gri renk koltuklar uyumlu bir kombin oluşturmaktadır.

Bir yorum

  1. acaba halının markasını bılıyo musunuz? bu halının aynısından arıyorum fakat bulamadım. yardımcı olur musunzç

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top