facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Ev Dekorasyonunda Sakinlik: Daha Huzurlu, Daha Dingin…
Ev Dekorasyonunda Sakinlik: Daha Huzurlu, Daha Dingin…

Ev Dekorasyonunda Sakinlik: Daha Huzurlu, Daha Dingin…

2015 yılında olduğu gibi 2016 yılında da ev dekorasyon modasında en çok kullanılacak dekorasyon tarzlarından birisi, sakin ve huzur temalı ev dekorasyonu tarzıdır. Modern hayatın tüm koşturmacasından bunalan, evine geldiğinde sadece sakinlik ve huzur isteyen kişilerin tercih ettiği sakin ev dekorasyonu özellikle de oturma mekânlarının dekorasyonunu oluştururken başvurulacak en iyi tarzlardan birisidir.

Hardal Yeşil Dekorasyon

Evinizde sakin ve huzurlu bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız bunu yapmanın en geçerli yollarından birisi dekorasyonda sakin ve huzur temalı renklere yer vermektir. Sezonun moda olan renklerinden sakin ve doğal tonları tercih ederek, modern hayatta kaybedilen dingin ve huzurlu yaşamı evlerinize taşıyabilirsiniz.

Hem doğal hem sakin hem de huzurlu evler yaratmak için sezonda en çok kullanılan renk birlikteliklerine göz atarak, hangi renklerin hangi alanlarda kullanılacağına birlikte karar verelim.

DOĞALLIĞIN GÜZELLİĞİ: PUDRA RENGİ
Evinizde hem zarif hem de doğal ve sakin bir dekorasyon tarzı oluşturmak istiyorsanız ilk tercih edeceğiniz renklerden birisi pudra rengi olacaktır. 2016 yılı için yapılan trend renk tahminlerinde de pembe kuvars renginin ön plana çıkması ile birlikte, pembenin doğal tonu olan pudra rengi; evlerinize hem şık hem de sezonun trendine uygun bir dokunuş yapacaktır.

Siyah Beyaz Dekorasyon Fikirleri Pudra Ev Dekorasyonu

TOPRAKTAN GELEN GÜZELLİK: GRİ TONLARI-KAHVE TONLARI
Evinizde doğanın size verdiği sakin ve dingin atmosferden faydalanmak istiyorsanız, dekorasyon rengi olarak gri ve kahve birlikteliğine yer vermeniz doğru bir tercih olacaktır. Toprak tonlarının doğal güzelliği, evinizde hem sade hem de oldukça sakin bir dekorasyon tarzına imza atacaktır.

Kahve Krem Renk Uyumu Gri Oturma Odası Dekorasyonu

Gri ve kahve tonlarını bir arada kullanmak, sizde sıkıcı ve karanlık bir etki yaratıyorsa; bu renkleri üçüncü bir renk kullanarak sıcak hale getirebilirsiniz. Gri ve kahve tonlarına en iyi yakışan üçüncü ton ise sarı tonlarıdır. Sarının güneşten gelen pırıltısı ve enerjisi, gri ve kahve tonlarının tekdüzeliğini de kıracak bir dokunuş yapacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top