facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Ev Dekorasyonunda Saat Modası: Kanvas Saatler
Ev Dekorasyonunda Saat Modası: Kanvas Saatler

Ev Dekorasyonunda Saat Modası: Kanvas Saatler

Ev dekorasyonunda gerek dekorasyon tarzını yansıtan gerekse de dekorasyonu tamamlayan dekorasyon objelerinden birisi de duvar saatleridir. Geçmişten günümüze ev dekorasyonunda büyük bir itina ile kullanılan duvar saatleri, çoğu evin vazgeçilmez aksesuarlarından birisidir. Özellikle son dönemde farklı tasarımlarda özgün hale getirilen duvar saatleri modelleri ile her dekorasyon tarzını yansıtan bir saat modeli seçimi yapma imkânı da vardır.

Peki, son dönemde büyük bir ilgi ile karşılaşan, neredeyse her türlü boyutu tasarlanan kanvas saatler ile dekorasyonun püf noktalarına göz atmaya ne dersiniz? İşte kanvas saatler ile yapılan en güzel duvar ve ev dekorasyon örnekleri

Kanvas Saat

Hem Dekoratif Hem İşlevsel: Kanvas Saatler
Kanvas saatlerin son dönemde oldukça popüler hale gelmesi ve ev dekorasyonunu alanında birçok ünlü markanın da örnek ev dekorasyonlarında kanvas saatlere yer vermesinin sebebi bu saat modelinin hem dekoratif hem de işlevsel olmasından kaynaklanır. Duvar dekorasyonunda ne kullanacağını bilemeyenler için kurtarıcı olan bu saatler, büyük boy tasarımları ile duvarınızın dekorasyonunu tamamen dolduracaktır. Hem tablo görevi gören, hem de saat işlevini yerine getiren kanvas saatlerin fiyat olarak da uygun olması, popülerliği arttıran en önemli etkenlerden birisidir.

Farklı Tasarımlar
Ev dekorasyonunda farklılıklardan hoşlanıyorsanız ve ön yargıları kırmak tam size göre ise, öyleyse kanvas saatlerin farklı tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Özellikle parçalı şekilde satılan kanvas saatler ve led ışıklar ile ışıklandırılan modeller, son dönemde büyük bir ilgi ile tercih edilen modeller arasındadır.

İstediğiz Yıldızın Resmi Duvarınızı Süslesin
Kanvas saatleri hem tablo olarak hem de saat olarak kullanmak
, özellikle küçük metrekareli evler ve duvarında fazla kalabalıktan hoşlanmayanlar için idealdir. Eğer hayranı olduğunuz ünlü bir isim var ise siz de kanvas saat modelinde ünlünün resmini kullanarak, duvar dekorasyonunuzu zevklerinize göre şekillendirebilirsiniz.

Kanvas Saat Çeşitleri Kanvas Saat Modelleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top