facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Ev Dekorasyonunda Koltuk Yastıklarının Önemi
Ev Dekorasyonunda Koltuk Yastıklarının Önemi

Ev Dekorasyonunda Koltuk Yastıklarının Önemi

Ev dekorasyonunda koltuk yastıkları, son zamanlarda çok büyük bir popülerlik kazanmış durumdadır. Çeşitli renk ve desenli kumaşlardan hazırlanan kırlent türü yastıklar, koltukların üzerinde çok şık ve farklı bir görünüm kazandırmaktadır. Koltuklar üzerinde kullanılan yastıklar genellikle köşe modele sahip koltuklarda tercih edilmektedir. Hem lüks hem spor bir görünüm katan koltuk yastıkları ile siz de evinize şık bir etki katabilirsiniz.

Geometrik Desenli Yastıklar

Koltuk yastıklarında özellikle geometrik desenler ön plana çıkmaktadır. Minimalist dekorasyon tarzı ile tam bir uyum içinde olan dekoratif yastıklar ile çok şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ev dekorasyonunda sade ama bir o kadar da dikkat çekici bir dizayn yapmayı tercih ederseniz, bu tasarıma sahip yastıklardan faydalanabilirsiniz. Geometrik desenli yastıkları sade tasarıma sahip koltuklar üzerinde kullanmanız uygun olacaktır. Şekilli bir tasarıma sahip koltuk kumaşınız var ise, yastıklarınızın düz renk olması gerekmektedir. Odalarınızda göz yoran bir dekorasyon oluşturmamak için renk ve desen uyumuna dikkat etmeniz gerekiyor.

geometrik-desenli-yastiklar

Koltuk Yastıklarında En Gözde Renk Kombinasyonu; Siyah Beyaz

Siyah beyaz renk kombinasyonu özellikle modern dekorasyonlarda tercih edilmektedir. Minimalist dekorasyon tarzında da sıkça tercih edilen siyah beyaz kombinasyonunu siz de evinizde tercih edebilirsiniz. Siyah beyaz renk uyumuna sahip koltuk yastıklarından hoş bir dekorasyon dizaynı oluşturabilirsiniz.

Koltuk Yastıkları ile Şal Uyumu

Koltukların üzerinde kullanılan şık ve ilgi çekici kırlent yastıklara bir de koltuk şalları eşlik ediyor. Evin renk dekorasyonu ile uyumlu olarak kullanılan koltuk şalları, evin dizaynına kalite ve lüks bir etki katıyor. Ev dekorasyonunda kaliteli bir görünüm planlıyorsanız kesinlikle minimalist dekorasyona dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Minimalist dekorasyonunda yer verilen koltuk yastıkları ve şalları ile şık ve ilgi çekici bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

koltuk-sali-dekorasyon

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top