facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Çocuk Odası Dekorasyonu / Ev Dekorasyonunda Desen Modası: Kaktüs Desenli Evler
Ev Dekorasyonunda Desen Modası: Kaktüs Desenli Evler

Ev Dekorasyonunda Desen Modası: Kaktüs Desenli Evler

Ev dekorasyonunda her sezon yeni bir desen ve yeni bir figür trend olmaktadır. Özellikle geçen sezon olduğu gibi bu sezonda da desen modasının ev dekorasyonunda oldukça tercih edilen dekorasyon trendlerinden biri olduğunu düşünürsek; değişik desen ve baskıların sezonda da oldukça popüler olacağını söyleyebiliriz.

Geçtiğimiz sezon çiçek desenleri, baykuş teması, gül deseni ve zebra deseni ile leopar deseni oldukça moda iken; bu sezon oldukça değişik bir figürün moda olacağının da sinyallerini büyük dekorasyon mağazalarında görmekteyiz. Kaktüs deseni.

Kaktüs Desenli Ev Dekorasyonu
Son yıllarda ev dekorasyonunda obje olarak kullanılan kaktüs bitkisi, bu sezonda en trend dekorasyon simgesi haline geldi. Kaktüs desenleri, evinizin her köşesinde ve her alanında kendini gösteren bir desen oldu.

Kaktüs desenlerini ev dekorasyonunda kullanırken bu desene uygun bir dekorasyon tarzını da seçmeniz gerekmektedir.  Kaktüs deseni için doğal ve natürel renklerden oluşan bir dekorasyon tarzı seçebileceğiniz gibi; modern ve bohem dekorasyon tarzı da kaktüs deseni için oldukça uygundur.

Kaktüs Deseni Dekorasyon Objelerinde!
Kaktüs desenli dekorasyon için en yaygın uygulama duvar dekorasyonunda karşımıza çıkmaktadır. Kaktüs desenli duvar kâğıdı ve kaktüs duvar stickerları ile bu trend duvarlara kolaylıkla uygulanabilir. Ayrıca kaktüs desenli panolar ve tablolar da dekorasyonu zenginleştirmede kullanılabilecek detaylardır. Kaktüs şeklinde yastıklar da sezonun en gözde dekorasyon parçalarından birisidir. Kaktüs desenli yastıklar koltuklarda ve yatakların üstünde oldukça yaygın bir şekilde kullanılabilir. Bunun yanında; kaktüs desenli biblolar, saksı ve vazolar da sezonda popüler olan dekoratif objeler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kaktüs Deseni İle Evlerde Yaz Havası Estirin
Kaktüs deseni dekorasyon objelerinin yanı sıra ev tekstil ürünlerinde, perde ve nevresim takımlarında da kullanılarak evinizi yaza hazırlayacaktır. Evinizi yaz dekorasyonuna hazırlamak için evinizde kaktüs desenlerini ve kaktüs bitkilerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top