facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Ev Dekorasyonunda “Çizgi”lere Yer Açın!
Ev Dekorasyonunda “Çizgi”lere Yer Açın!

Ev Dekorasyonunda “Çizgi”lere Yer Açın!

Ev dekorasyonunda yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte yazın sıcaklığını kıracak, ev dekorasyonunda serin ve rahat bir dekorasyon tarzı yaratacak dokunuşlar yapmak önemlidir. Evinize sezonun trendini yansıtacak serin dokunuşlar yapmak için illa ki büyük değişiklikler yapmanıza da gerek yoktur. Ufak parçalar, küçük detaylar ile evinize serinletici bir etki katabilirsiniz.

Yaz mevsiminin gelmesi ile ev dekorasyonunda serinletici fikirler uygulamak oldukça popülerdir. Bu fikirlerden 2016 yaz sezonuna damgasını vuran ise çizgili desen modasıdır. Moda dünyasında olduğu kadar ev dekorasyonunda da patlama etkisi yaratan çizgi deseni, ev dekorasyonunu etkisi altına almak için hazır bekliyor! Öyleyse ne bekliyorsunuz, işte size çizgili desen ile ilgili yapacağınız en trend ev dekorasyon tercihleri…

Modern Banyo Dekorasyonu

Tam Bir Sahil Evi Dekorasyonu: Mavi-Beyaz Çizgi Deseni
Yaz mevsiminin etkisini ev dekorasyonunda hissetmek için çizgi desenine başvuranlardansanız, size önerimiz renk olarak mavi ve beyazın birlikteliğine yer vermeniz olacaktır. Mavi-beyaz çizgi deseni, sahil kasabasında yer alan evlerin dekorasyon tarzını hatırlatacağından, mavi-beyaz çizgili yastıklar, perdeler, koltuklar bu tarzı evinize getirecek en güzel tercihler olacaktır.

Modernlikten Vazgeçmeyenler: Siyah-Beyaz Çizgi Deseni
Modern bir ev dekorasyonundan hoşlananlar, çizgi modasını ev dekorasyonuna uygularken siyah-beyaz renk tercihinden yana olmalıdır. Baskın bir çizgi deseni dekorasyonundan hoşlanmayanlar ise küçük dekorasyon objelerinde siyah-beyaz çizgili deseni tercih edebilirsiniz.

Çizgili Halı Modelleri Dekorasyon

Renkli Ve Eğlenceli: Çizgili Rengârenk Kilimler
Ev dekorasyonunda çizgi trendini renkli ve eğlenceli bir tarzda uygulamak istiyorsanız; çizgili renkli kilimler sizin için ideal bir tercih olacaktır. İsterseniz oturma odanızda, isterseniz de girişte ya da banyoda tercih edeceğiniz rengârenk kilimler, evinizin dekorasyon tarzını oldukça farklılaştıracaktır.

Aksesuarda Çizgi Sevenlere: Çizgili Perdeler
Ev dekorasyonunda çizgi trendini aksesuarlarda yansıtmak isteyenler için en popüler uygulamalar çizgili perdelerdir. Yaz mevsiminde uçuşan keten kumaştan tercih edilen perdelerin çizgi deseninde dizayn edilmesi, mekana oldukça farklı bir hava katacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top