facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Estetik ve Kullanışlı Banyo Dekorasyonları
Estetik ve Kullanışlı Banyo Dekorasyonları

Estetik ve Kullanışlı Banyo Dekorasyonları

Estetik ve kullanışlı banyo dekorasyonları ile banyonuzu da modern bir yaşam alanına dönüştürebilirsiniz.

Son yıllarda banyo dekorasyonunda çok şaşırtıcı gelişmeler yaşanıyor. Banyonuzu sadece kişisel temizlik yapmak için ya da dişlerinizi fırçalamak için kullanmıyorsunuz. Çoğu zaman günün yorgunluğunun atıldığı, konforlu bir yaşam alanı olması planlanmaktadır. Konforlu bir duş alanı ile hayal ettiğiniz rahatlığı yaşayabilirsiniz. Bu yüzden de banyo dekorasyonuna çok dikkat etmeniz gerekiyor. Fonksiyonel ve estetik bir banyo dekorasyonu oluşturarak, planladığınız modern dinlenme odasına kavuşabilirsiniz. Dekorasyonunuz için size ilham verecek 6 farklı banyo dekorasyonunu sizlerle paylaştık.

​1-Köşe duş

Küçük banyolarda en pratik kullanım şeklidir duşakabinin köşeye konumlandırılması. Buradaki örnekte de duşakabinin köşeye konumlandırılıp alandan tasarruf edildiğini görebilirsiniz.


​2- Bölme duvar

Duş bölümü ile diğer alanların birbirinden ayrılması için ince bir duvar uygulayabilirsiniz. Bu duvar oldukça kullanışlı ve minimalist bir görünüm oluşturacaktır.


​3- Pencere önünde küvet

Eğer rahatsız olmayacaksanız ve pencere camlarınızı dışarıdan görünmeyecek şekilde filtrelerseniz, böyle bir küvet ile çok dinlendirici zaman geçirebilirsiniz.


​4- İşlevsel küvet

Adeta bir masaj alanı kadar konforlu bir küvet hayal ediyorsanız, bu örneği incelemenizi öneriyoruz.


​5- Duvar boyunca raf

Banyonuzun derli toplu görünmesi için bolca dolap ve raf kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Böylece ortalıkta dağınıklık görünmeyecek ve tüm eşyalarınız düzenli bir şekilde dolap ve raflarda yer alacak.

Bir yorum

  1. Merhaba,
    Cekmekoyde bulunan evimin banyosunu yenilemek istiyorum. Katalogunuzdan begendigim modeller oldu. Bazi detaylari degistirerek dizayni degistirebiliyor muyuz?
    Tum iscilik, kurulum vs gibi islemleri hallediyor musunuz?
    Tesekkurler

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top