facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Mutfak Dekorasyonu / Eames Sandalyeler ile Mutfak Dekorasyon Örnekleri
Eames Sandalyeler ile Mutfak Dekorasyon Örnekleri

Eames Sandalyeler ile Mutfak Dekorasyon Örnekleri

Eames sandalyeler tüm dünyada popüler olmuş durumdadır. Ülkemizde de son 2 yıldır yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanan Eames sandalyeler, çeşitli renkleri ile birlikte ahşap ayaklı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Özellikle de minimalist mutfak dekorasyonlarının vazgeçilmez bir unsuru haline geldi diyebiliriz. Oldukça şık ve sade bir görünüme sahip olan Eames sandalyeler ile dekore edilmiş mutfak örneklerini sizler için derledik.

Geometrik Desenler ile Beyaz Sandalyelerin Uyumu

beyaz-eames-sandalye-ve-renkli-mutfak-duvari

Mutfak tezgah duvarında yer verilen geometrik şekilli tasarımı ile sade beyaz renkte Eames sandalyelerin harika bir kombinasyon oluşturduğunu görebilirsiniz. Sadeliği dikkat çekici ama göz yormayan bir görünüme kavuşturan bu dekorasyon örneği sizin için iyi bir ilham kaynağı olabilir.

Sadelikten İlham Alan bir Zarafet Örneği

beyaz-renk-modern-mutfak-dekoru

Bembeyaz bir mutfak. Yeterince hijyenik ve ferah. Küçük huş ahşap dokunuşlar ile bembeyaz bir dekorasyon kombinasyonu oluşturulmuş. Beyaz renk Eames sandalyeler ile birlikte ferahlatıcı bir dizayn elde edilmiş durumdadır. Sadeliği ve hijyeni ön planda tutanlar için iyi bir örnek olabilir.

Beyaz Eames Sandalyeler ile Venge Masanın Kontrastı

siyah-beyaz-mutfak-dekorasyonu

Beyaz renk Eames sandalyeleri venge renk yemek masası ile kullanıldığı bu örnekte, çok şık ve farklı bir kombinasyon elde edilmiş. Beyaz sandalyeler ile beyaz masaların kullanıldığını sıkça görürsünüz. Koyu renk masaların da kullanılabileceğini ise bu örnekte şaşırtıcı biçimde ortaya koyuyor.

Hayatına Renk Katmak İsteyenlere Özel bir Dekor

Hayatına renk katmaktan hoşlananlar için de Eames tasarımları mevcut. Renkli tasarımları ile dikkat çeken Eames sandalyeler, çok iyi bir uyum kombinasyonunda kullanılmış. Mutfak tasarımında da renkli detaylara yer verildiğini görebilirsiniz.

renkli-eames-sandalyeler-ile-mutfak

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top