facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Duş Perdesi Kullanılmış Banyo Dekorasyonları
Duş Perdesi Kullanılmış Banyo Dekorasyonları

Duş Perdesi Kullanılmış Banyo Dekorasyonları

Banyo dekorasyonu yaparken herkes duşakabin kullanacak diye bir kaide yoktur. Duş perdesiyle de çok şık banyo dekorasyonu oluşturulabilmektedir. Banyo dekorasyonu oluşturmak için çok şık duş perdelerinden de faydalanabilirsiniz. Aşağıda yer verdiğimiz dekorasyon örneklerinde olduğu gibi, siz de çok şık ve modern banyo dekorasyonu yaratabilirsiniz. Özellikle de renkli banyolar için perde kullanımı son derece yaygındır. Perdenin kalitesini iyi bir markadan seçim yaparsanız, çok uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

Beyaz perde ile lüks dizayn

Lüks bir banyo dekorasyonu içim beyaz perde ve görseldeki gibi özel tasarıma sahip küvet tercih edebilirsiniz. Gösterişli dizayn oluşturmayı tercih edenler için ideal bir seçim olabilir. Beyaz perdenin kullanımı ve bakımı zor gibi düşünülebilir. Aynı perdenin yedeğinden de satın alırsanız, birini yıkadığınızda diğerini kullanabilirsiniz. Ayrıca, beyaz perdenizi nano teknolojiyle üretilmiş olanlardan tercih ederseniz, çok sık kirlenmez ve sizde uzun süre kullanabilirsiniz.

Renkli perdeler ile sıcacık banyo dekorasyonu

Daha sıcak ve rahat bir banyo dekorasyonu planlamayı düşünüyorsanız, renkli perdeleri alışveriş listenize ekleyebilirsiniz. Renkli perdeleri modern küvetlerde kullanabilirsiniz. Eğer daha da sade ve rahat bir banyo düşünüyorsanız, küvet yerine duş teknesi tercih edebilirsiniz. Duş tekneleri, küvetlere göre daha rahat kullanılmaktadır. Ayrıca küçük banyolarda da duş teknelerinin kullanılması önerilmektedir. Küvetler çok fazla alan kapladığı için standart boyutta duş teknesi ile banyonuzu dekore edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top