facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Doğum Günü Konseptleri: Hayvanlar Âlemi Konseptli Doğum Günü Hazırlığı
Doğum Günü Konseptleri: Hayvanlar Âlemi Konseptli Doğum Günü Hazırlığı

Doğum Günü Konseptleri: Hayvanlar Âlemi Konseptli Doğum Günü Hazırlığı

Son zamanlarda ‘temalı kutlama’ çılgınlığı aldı başını gidiyor! Herhangi bir tema kapsamında organize edilen doğum günü kutlamaları, çocukların bir yaş partileri, diş buğdayı partileri, hamile bayanların baby shower etkinlikleri derken konsept hayatımızın bir parçası oldu adeta… Peki, evinizde vereceğiniz bir davette ya da çocuğunuzun yaklaşan doğum günü kutlamasında siz de konseptli bir parti organize etmeye ne dersiniz? İşte özellikle çocukların bayılacağı ve uygulaması da oldukça basit olan bir doğum günü organizasyonu: hayvanlar âlemi temalı parti

Hayvanlar âlemi özellikle küçük yaşta çocukların ilgisini çeken ve kimi zaman hayranlıkla seyrettikleri bir dünyadır. Bu sebeple doğum günü partisi teması olarak seçtiğiniz hayvan teması, çocukların her zaman ilgi gösterdiği bir konsept olarak sizi asla üzmeyecektir. Hayvanlar âleminde tercih edeceğiniz birbirinden sevimli hayvan karakteri de sizin işinizi kolaylaştıracak başka bir seçimdir.

Hayvanlar âlemi temalı bir doğum günü partisine hazırlık yaparken yapmanız gerekenler, hayvanlar ve orman ile ilgili her bir objeyi değerlendirmektir. Örneğin evinizde yeşil bitkiler var ise bu bitkileri doğum günü partiniz için hazırlayacağınız parti masasının etrafında değerlendirebilirsiniz. Masa örtüsü ve dağıtılacak obje olarak da zebra deseninden ve hayvan baskılı ufak objelerden yardım alabilirsiniz.

Bir doğum günü partisinin olmazsa olmazlarından biri de davetiyedir. Konuklara dağıtılacak olan davetiyeler konseptli bir doğum gününün yıldızı olmaya adaydır. Konsept dâhilinde tasarlanan davetiyeler, konuklara partinin teması hakkında ipucu da verecektir. Havyanlar âlemi temalı bir doğum gününde en sevimli hayvan figürünü davetiye arka planı olarak kullanabilir, hatta birçok hayvanın bir arada oluğu sevimli bir fotoğrafı da seçebilirsiniz.

Konseptli bir doğum günü kutlamasının odak noktalarından belki de ilk göze çarpanı parti sofrasıdır. Konsept dâhilinde tasarlanan bir parti sofrası, doğum günü organizasyonunu yıldızlaştırabilir. Davet sofranızı zenginleştirecek hayvan figürlü süslemeler, balonlar, figürler, peçeteler, hayvan deseni ile süslenen renkli cupcake’ler sofranızı renklendirecek en güzel seçimlerdir.

Hayvanlar âlemi konseptli bir doğum gününde çocukların en çok ilgisini çekecek obje elbet ki doğum günü pastası olacaktır. Hayvan figürleri ile süslenmiş bir lezzetli bir doğum günü pastası, hem göze hem de kulağa hitap edecektir.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top