facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Dış Kapı Aksesuarlarının Seçimi
Dış Kapı Aksesuarlarının Seçimi

Dış Kapı Aksesuarlarının Seçimi

Ev dekorasyonunda kapı süslemeleri büyük yer kaplamaya başlamışken, müşterilerin ihtiyaçlarına yanıt vermek adına çeşitli birçok ürün ortaya çıkmıştır. Dış kapıya asılan kapı süsleri, evin genel havasını yansıtacak türde olmalıdır. Evin ve ev sahiplerinin kendilerini yansıtan modeller tercih edilmelidir. Dış kapı süsleri, sadece süslemelerden ibaret olabildiği gibi; genel ya da kişiye özel yazılar içeren modellerde de bulunabilmektedir. Bu aksesuarları, kendiniz dilediğiniz biçimde yapabileceğiniz gibi hazır olarak da bulabilirsiniz.

Sade Süslemeli Kapı Aksesuarları
Yazı bulundurmayan sadece süslemeler uygulanarak hazırlanmış kapı süsleri, herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Bu kapı süslerini seçerken dış kapının rengini göz önünde bulundurmalısınız. Renk uyumu dışında kapının boyutuna da dikkat edebilirsiniz. Büyük kapılarda minik kalan süsler ya da tam tersi durumda olan süsler hoş görünmeyecektir. Genelde çember biçiminde olan kapı süsleri son zamanlarda şemsiyelerle ve yarım saksı gibi asılabilen çeşitlerde hazırlanmaktadır.

Yazılı Kapı Aksesuarları
Yazılı kapı aksesuarlarda şık ve oldukça farklı süslemeler dışında yazılar bulunur. Bu yazılar genel geçer yazılardır ve kişiye özel mesajlar içermez. Genellikle welcome, hoş geldiniz, home, evim evim güzel evim gibi mesajlar yer alır. Misafirleri karşılayan ilk dekorasyon objesi olması bakımından, yazılı olması bu tür aksesuarlı bir adım önde tutmaktadır.

Kişiye Özel Kapı Aksesuarları
Kişiye özel kapı süsleri
nde klasik mesajlar dışında ailelerin soy isimleri, çiftlerin isimleri yer alabilir. Oldukça sevimli biçimde süslenen ve yine sevimli yazı karakterleriyle yazılan mesajlara gelen misafirleri karşılayan kapı aksesuarları genellikle sipariş üzerine çalışan yerde yaptırılmaktadır. Bu tür aksesuarları da kapının rengine ve boyutuna göre tercih etmek en doğrusudur. Ayrıca son zamanlarda son derece moda olan baykuş figürlerine kapı aksesuarınızda yer verebilirsiniz.

2 yorum

  1. merhaba bız kapımıza özel isim yazabıleceyınız kapı susu yaptırmak ıstıyoruz..
    bu konuda yardımlarınızı rıca ederım..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top