facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Dekorasyonun Son Gözdesi: Duvar Galerileri
Dekorasyonun Son Gözdesi: Duvar Galerileri

Dekorasyonun Son Gözdesi: Duvar Galerileri

Ev dekorasyonunda yapılacak farklı uygulamalar, hem dekorasyon tarzını farklılaştıran hem de dekorasyon tarzını zenginleştiren küçük dekorasyon oyunlarıdır. Belirli dekorasyon kalıplarının dışına çıkarak yapacağınız değişik fikirler ve tasarımlar ortamı zenginleştirecektir. Bu sebeple ev dekorasyonunda farklı fikirler uygulamaktan ve kalıpların dışına çıkarak yaratıcılığınız ile değişik dekorasyon önerileri denemekten kaçınmayın.

Duvar Ayna Fikirleri Duvar Dekorasyonu

Ev dekorasyonunda en önemli alanlardan biri olan duvarlar, belirli dekorasyon kalıplarını dışına çıkılarak biraz tasarım biraz da yaratıcılık ile oldukça farklı uygulamalar yapmak için ideal bir alandır. Duvarların iyi planlanması ve duvar dekorasyonuna önem verilmesi sonucunda odanıza giren kişilerin ilk dikkatini çeken alan olarak duvarlarınızı ön plana çıkaracağınız bir dekorasyona da imza atmış olursunuz.

Duvar dekorasyonu için yapılabilecek farklı ve oldukça şık duran uygulamalardan birisi de duvarlarda galeriler oluşturmaktadır. Peki, evinizin duvarını adeta bir sanat galerisine çevirmek için neler yapabilirsiniz?

Duvar Galeri Dekorasyonu

Film Galerisi: Duvarlarınızda Film Afişlerini Sergileyin
Evinizde boş bir duvar, farklı dekorasyon uygulamaları için ideal bir alandır. Boş bir duvarı hem şık hem de farklı bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız size ilk önerimiz; duvarlarınızda film galerisi oluşturmanızdır. Özellikle de filmlere bayılan biri iseniz, sevdiğiniz filmlerin afişlerinden oluşturacağınız bir duvar dekorasyonu evinizi oldukça farklı bir tarza doğru yöneltecektir.

Resim Meraklılarına: Duvarınızda Resim Sergisi Açın
Siz de elinden fotoğraf makinesi eksik olmayanlardan mısınız? Eğer ki fotoğraf çekmeye bayılan biri iseniz, evinizdeki duvarlar fotoğraflarınızı sergilemeniz için ideal bir alan olabilir. Ev dekorasyonunu; kendi çekeceğiniz fotoğraflardan kendi tasarımınıza göre yapacağınız kolâjlar ile oldukça eğlenceli bir şekilde zenginleştirebilirsiniz.

Yatak Odası Duvar Dekorasyonu

Aynaların Gücünden Faydalanın: Duvarda Ayna Kolâjı
Ev dekorasyonunda ayna kullanmak, mekânı hem şık hem de olduğundan daha büyük ve ferah gösterecek bir adımdır. Değişik ayna şekillerinden oluşturacağınız güzel bir kolaj ile evinizde boş kalan bir duvarı farklı ve tarz bir uygulama ile değerlendirebilirsiniz.

Hepsini Karıştırın, Birbirine Yakıştırın
Eğer ki bunlardan hangisini yapacağınıza karar veremiyorsanız; hepsini bir arada kullanmaya ne dersiniz? Birkaç tane fotoğraf, birkaç tane tablo, film afişi ve ayna ile karmaşık fakat şık duran bir duvar dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top