facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Dekorasyonda Renk Keşifleri: Bulut Grisi
Dekorasyonda Renk Keşifleri: Bulut Grisi

Dekorasyonda Renk Keşifleri: Bulut Grisi

Bahar gelmişken, baharın tüm renklerini içinde barındıran maviler, sarılar, pembeler, kırmızılar, morlar varken dekorasyonda neden gri rengin hâkimiyetini görmekteyiz? Özellikle son dönemde ünlü boya enstitülerinin de yakından incelemesi ve grinin her tonunu ayrı bir şekilde ele alması üzerine gri renk sezonun en popüler dekorasyon rengi olmaya aday konumdadır.

Yatak Odası

Gri rengin birçok tonu vardır. Özellikle de monokromatik uygulamalarda ve renk geçişlerinde gri rengin çok tonlu olması tercih edilebilirliğini arttıran bir faktördür. Natürel bir renk olması sayesinde ise her renk trendine kolaylıkla ayak uydurabilir.

Peki, sezonun en popüler olan, dekoratörler tarafından şimdiden keşfedilen bulut grisi rengini dekorasyonda kullanmaya ne dersiniz? İşte sezonun trendini en iyi şekilde yansıtacak olan bulut grisi…

Yatak Odası DekorasyonuBulut Grisi Dekorasyon Gri Duvar Dekorasyonu

Trend Alarmı: Bulut Grisi Dekorasyon
Gri rengin son birkaç dönemdir dekorasyonda sıklıkla kullanılması, gri rengin değişik tonlarını da keşfetme ihtiyacını ortaya çıkarır. Bu keşif, sezonda trend hale gelecek yeni bir renk tonunun da ortaya çıkmasını sağlamıştır: bulut grisi.

Ne çok koyu, ne de çok açık olan bulut grisi, mekânı fazla boğmadan ve sadeliğini de koruyarak istediğiniz tarzı yaratmada size yardımcı olacaktır. Bulut grisi bir dekorasyonu, hangi renkler ile kullanacağınızı bilmiyorsanız, yazımızda size sunulacak renk alternatiflerine göz atmalısınız.

Yatak Odası Duvarı

Natürel Ve Asil: Kırık Beyaz Ve Bulut Grisi
İşte mekânı hem aydınlık ve ferah gösterecek hem de modern ve minimalist bir dekorasyon tarzının en iyi yansıtıcısı haline gelecek güzel bir renk ikilisi: kırık beyaz ve bulut grisi. Bu iki renk, ünlü renk enstitülerinin de kartelâlarında yer verdiği oldukça popüler bir ikilidir.

Yaza Hazırlık: Bronz Ve Bulut Grisi
Özellikle yaz dönemine yaklaşırken moda dünyasından dekorasyon dünyasına kadar neredeyse her alanda gördüğümüz bronz renk, daha çok endüstriyel tarz tutkunları için en çok tercih edilen dekorasyon renklerinden birisidir. Bulut grisi rengi ile birlikte kullanıldığında ortaya hem modern hem de endüstriyel bir tarz çıkacaktır.

benjamin-moore-gray-sky-l-fe581a25e63c9f20 yatak-odasi-dekorasyonu

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top