facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Dekorasyonda Hardal Sarısı ve Gri Birlikteliği
Dekorasyonda Hardal Sarısı ve Gri Birlikteliği

Dekorasyonda Hardal Sarısı ve Gri Birlikteliği

Gri renk, son dönemde ev dekorasyonunda en çok kullanılan renk tercihlerinden birisidir. Ortama kattığı natürellik, nötr bir renk olmasından diğer renklerle sağladığı uyum ve mekanda ferah ve aydınlık bir etki yaratması ile gri renk, ister duvarlarınızda ister koltuk takımlarınızda isterseniz de yardımcı renk olarak kullanabileceğiniz trend bir renktir.

Gri Renk Dekorasyon

Gri rengin ev dekorasyonuna belki de en çok yakıştığı kullanım şekillerinden birisi, gri rengi koltuklarda kullanmaktır. Gri renk bir koltuk takımı seçimi yapıyorsanız, modern tarzda bir dekorasyon yaratmak için gri koltukları en iyi dengeleyeceğiniz renk hardal sarısıdır. Gri renk ile hardal rengini bir arada kullanmak oldukça ferah ve tarz mekânların da oluşmasına imkân sağlayacaktır.

Modern Ev Dekorasyonunda Trend İkili: Hardal Sarı- Gri Tonu
Gri rengin nötr ve kimine göre soğuk gelen havasını en iyi kıracak tonlardan biri sıcak etkisi ile hardal sarısıdır. Hardal sarısının sıcak etkisi, mekânda hem sıcak bir atmosfer yaratacak hem de şık bir dekorasyona imza atmanızı sağlayacaktır. Özellikle de gri-hardal rengi koltuk takımlarını bir arada kullanmak, oturma odası dekorasyon trendlerinde oldukça ön plana çıkan seçimlerden birisidir.

Gri Hardal Koltuk TakımıGri Koltuk Hardal Rengi Yastık Oturma Odası

Detaylarda Gri Ve Hardal Rengi Kullanmak
Eğer koltuk takımı ya da ana dekorasyon rengi olarak gri ya da hardal sarısı rengi kullanmaktan yana değilseniz, bu trend ikiliye detaylarda yer verebilirsiniz. Özellikle de halı rengi olarak ya da koltukların üzerinde kullandığınız minik kırlent seçimi olarak hardal sarısı ve griye yer verebilirsiniz.

Kış dekorasyonu yaratmak için özellikle de koltuk şallarının oldukça moda olmasını fırsat bilerek, koltuk şalı seçiminizi hardal renginde yapabilir, böylece hardal renginin sıcak atmosferini koltuk şalı ile de birlikte kullanarak sıcak bir detay oluşturabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Sarı ve grinin uyumu gerçekten de muhteşem, herkes kombinleyebilir mi? Zor. Ama pahalı olsa da zevkli bir salon olabilir bu iki renkle.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top