facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Dekorasyonda Dresuar Kullanım Önerileri
Dekorasyonda Dresuar Kullanım Önerileri

Dekorasyonda Dresuar Kullanım Önerileri

Eskiden yüksek bacaklı  ve telefon yerleştirilmek için antrelerde tercih edilen dresuarları kim hatırlamaz ki! Telsiz telefonlar, cep telefonları çıkalı beri antrelerde dresuarlar görünmez oldu.

Şimdi dresuar kullanımı, özellikle dar mekanlarda daha kısa ayaklı modelleri ile salon ya da oturma odaları ve mutfaklarda tercih ediliyor.

Modern Dresuar Modelleri

TV ünitesi kullanmıyorsanız dresuar tercih edebilirsiniz
Eğer TV ünitesi yerine TV sehpası tercih etmişseniz salon ya da oturma odanızın bir kenarına tek çekmecesi olan bir dresuar yerleştirebilirsiniz. Böylelikle kumanda gibi eşyaları kaldırarak, gün içinde dağınıklıktan da kurtulursunuz.

Dresuar TV Sephası

Dresuarı aksesuarlarınız için kullanın
Dresuarlar, günlük el altında olması gereken eşyaların kullanılmadığı zamanda kaldırıldığı çekmeceli, sehpaya benzeyen ancak sehpaya oranla daha uzun ve dekoratif mobilyalardır. Dresuarların çekmecelerini eşyalarınız için kullanırken, üzerinde hoş bir dekor konsepti yaratarak salonunuza şıklık katabilirsiniz. Mumlar, zarif çerçevelikler, şamdan, mini çiçekler, araya  gün içinde okuduğunuz birkaç kitapla yapacağınız konsept dresuar üzerinde hoş duracaktır. Ancak konsept ürünlerini abartmamaya ve dresuarı kalabalık göstermemeye dikkat edin.

Dresuar Resimleri

Mutfakta da çekmeceli modeller çok işlevli kullanılabilir
Özellikle dar mutfaklarda çok çekmeceli bir dresuar modeli kesinlikle işinize yarayacaktır. Zarif ve hoş bir model hem mutfağınıza şıklık katacak, hem de çekmeceleri oldukça kullanışlı olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top