facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Dekorasyonda Bahar Dokunuşları: Şeftali Rengi-Limon Sarısı
Dekorasyonda Bahar Dokunuşları: Şeftali Rengi-Limon Sarısı

Dekorasyonda Bahar Dokunuşları: Şeftali Rengi-Limon Sarısı

Bahar mevsime ‘hoş geldin’ dediğimiz şu günlerde; ev dekorasyonunda baharı müjdeleyen renkleri kullanmak sezonu açılmıştır. Bahar renklerinin evinize getireceği neşe ve mutluluk, stresli ortamlardan uzaklaşmanıza ve baharın tazeliğini tüm vücudunuzda hissetmenize neden olacaktır. Bahar renklerini dekorasyonda kullanarak hem masalsı hem de oldukça ferah mekânlar elde edebilirsiniz.

Şeftali Rengi Dekorasyon Yatak Odası Mobilya

Bahar renklerini ev dekorasyonunda kullanırken, tercih etmeniz gereken renkler genelde pastel tonlar olmalıdır. Baharın ferah etkisini evinizde hissedeceğiniz krem, bej, pudra gibi renklerin yanı sıra yeni sezonda moda olması beklenen renkler de vardır. Bu sezona damgasını vuracak olan renkler, ev dekorasyon mağazalarının vitrinlerinden gördüğümüz kadarı ile şeftali rengi ve limon sarısıdır.

Peki, şeftali rengi ve limon sarısı ev dekorasyonu nasıl düzenlenebilir?

Evinize Masalsı Dokunuşlar
Pastel tonlarda dekore edilmiş mekânlar, size masalsı bir evde yaşadığınız hissini vermektedir. Renklerin yumuşak tonlarda olması, bu renk tonlarının mekâna yaydığı pozitif enerji ve huzur; ruhunuza iyi gelecek ve detoks etkisi yapacak dokunuşlardır. Bu sebeple ev dekorasyonunda şeftali rengini ve limon sarısını birlikte kullanırken mümkün olduğunda sade mobilyalar kullanmaya ve göz yorucu objelerden kaçınmaya çalışın. Basit, sade fakat renkler ile eğlenceli ve tarz bir dekorasyon yaratmak için şeftali tonu ve limon sarısı renginin yanında beyaz ve krem renklerini de kullanarak, mekânı daha ferah bir hale getirebilirsiniz.

Şeftali Tonları-Limon Sarısı Ve Puantiye Deseni
Pastel tonların evinizde yarattığı sade şıklığı biraz daha güçlendirmeye ne dersiniz? Şeftali tonları ve limon sarısı ile dekore ettiğiniz bir odada puantiye deseni kullanarak; daha şirin ve daha eğlenceli bir dekorasyon tarzı oluşturabilirsiniz. Puantiye deseni, evinizin pastel tonlarda dekore edilmiş mekânları için kullanılabilecek ideal bir desendir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top