facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Dekorasyonda Ahşap Malzemelerle Harika Uygulamalar
Dekorasyonda Ahşap Malzemelerle Harika Uygulamalar

Dekorasyonda Ahşap Malzemelerle Harika Uygulamalar

Sehpa modelleri, ev dekorasyonları denilince belki ahşap malzeme ile üretilen en çok ürünlerden bir tanesidir. Orta sehpa modelleri sevdikleriniz ile birlikte çay sohbetleri yapmanız için en gerekli eşyalardan bir tanesi olurken biz biraz daha farklı açılardan bakmaya çalışacağız.

Hurdalık Malzemeleri Değerlendirelim
Ahşap ev fiyatları son derece pahalı fakat beton binalarınızı modern ev dekorasyonunda şık hale getirmek için birkaç ufak ayrıntıyı bilmeniz yeterlidir. Örneğin ormanlık bir alandaysanız odanızın duvarlarına göre uygun uzunlukta birkaç tane odun, tahta bulabilir ve etraflarını düzleştirip, zımpara, cila gibi göz alıcı güzellikleri ekledikten sonra odanızın köşelerine yerleştirmek isteyebilirsiniz. Birkaç kitap, gece lambası, dolaptan sarkan aksesuarlar güzel olacağı gibi el becerisi daha iyi olanlar için küçük tabure, sandalye, koltuk gibi eşyalar yapılabilir. Odun içerisini oyup içerisinde toprak ekerseniz bitki, çiçek yetiştirmeniz mümkün olurken; belki hazır ahşap ürünlerini satın alarak birkaç vida ile istediğiniz bölgeye yerleştirmek küçük biblolar, seramik hediyelik eşyalar, ilaçlarınızı dizmek daha şık durmasını sağlayabilir.

Neler Yapabiliriz?
Romantizm düşkünlerini asla unutmadık. Küp yada farklı geometrik şekil ile iç kısımlarının oyulmasını sağlayın ve birkaç kum ekleyin. Klasik şamdanlı mumlardan sıkılanlar için tavsiye edilir. Gece lambasının uzun ince gövdesi varsa bunu elinizde işlenmiş ahşap ile kamufle etmek mobilya anlamında eski malzemeleri kullanılabilir hale getirmeye ne kadar elinizin yatkın olduğunun bir kanıtı olabilir. Yer kaplaması, duvar kaplama ürünleri ile mumluklar, saksılar, sehpalar oluştururken üzerinde herhangi böcek gibi canlıların olmadığından emin olun. Belki en iyisi ve risksiz olanı hazır ürünler almaktır fakat tercih tamamen sizlere kalmış. Ağaç ev, çeşitli biblolar, kulübe gibi diğer alternatifler ve galeri bölümümüzde ilginizi çekecek farklı tasarımlar sizleri bekliyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top